delaney

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „delaney“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „delaney“.

„AX Armani“ per pratęsimą iškovojo dramatišką pergalę Tel Avive

Milano „AX Armani“ komanda Eurolygoje iškovojo dramatišką pergalę po pratęsimo. Ettore Messina auklėtiniai svečiuose 86:85 (18:20, 28:15, 13:18, 11:17) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ klubą. Milano ekipos pergalę nulėmė Malcolmas Delaney, kuris pratęsime likus trejoms sekundėms įmetė pergalingą dvitaškį. Po to desperatiška „Maccabi“ ataka buvo netiksli. Per visą pratęsimą nei viena komanda neturėjo didesnio nei taško pranašumo.
2020-11-27

„Barcelona“ atsisveikino su Delaney

„Barcelona“ komanda oficialiai nutraukė kontraktą su Malcolmu Delaney. Ispanijos klubas jau atnaujino treniruotes ir tai tęsia be amerikiečio, kuris yra grįžęs į JAV ir buvo prieš sezono pratęsimą. M.Delaney prie komandos prisijungė rugsėjo mėnesį, kai klubo gretas retino gynėjų traumos. Eurolygoje šį sezoną M.Delaney per 22 minutes pelnydavo 10,2 taško, atkovodavo 2,2 kamuolio, atlikdavo 4,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 11 naudingumo balų.
2020-05-14

Delaney Eurolygos vadovų sprendimą vadina pokštu

Barselonos komandą savavališkai palikęs Malcolmas Delaney nesupranta Eurolygos sprendimo dar nenutraukti šio sezono. Krepšininkas socialiniame tinkle „Twitter“ tokį turnyro vadovų sprendimą vadino pokštu: „Šitas jų dalykas yra pokštas“. M.Delaney toliau rašė, kad tiek laiko nesportavus bus sunku grįžti į reikiamą fizinę formą. „Jūs nesuprantate, kad žmonės yra karantine ir negali žaisti krepšinio.
2020-03-25

Dar viena „Barcelona” bomba: prisiviliojo Delaney

„Barcelona“ komanda su Malcolmu Delaney oficialiai pasirašė vienerių metų trukmės kontraktą su galimybe jį pratęsti dar vienam sezonui. Ispanijos klubui reikėjo įžaidėjo, kai traumą patyrė Thomasas Heurtelis, kuris praleis nemažą dalį artėjančio sezono. M. Delaney praėjusį sezoną žaidė Kinijoje, kur jis rinkdavo 19,4 taško ir atlikdavo 5,6 rezultatyvaus perdavimo. Prieš tai du metus praleido Atlantos „Hawks“ komandoje.