deividas vorašilka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deividas vorašilka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deividas vorašilka“.

Baltijos regbio-7 čempionate – istorinis Kauno „Žalgirio“ triumfas

Kauno „Žalgirio“ regbininkai nutraukė Šiaulių klubų dominavimą Baltijos regione. Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Baltijos regbio-7 čempionate kauniečiai pirmąjį kartą iškovojo aukso medalius. Baltijos čempionate, kuriame dalyvavo dvi Latvijos ir šešios Lietuvos komandos, „Žalgiris“ laimėjo visus keturis susitikimus. Žalgiriečiai A grupėje 28:5 nugalėjo „Livonia“ (Latvija) ekipą, 31:0 sutriuškino „Šiaulius“ ir 29:14 įveikė Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinę.
2017-08-14

Nesulaikoma Lietuvos jaunių regbio rinktinė sutraiškė latvius ir keliauja į aukštesnį divizioną

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė įspūdingai triumfavo Europos čempionato „Conference 1“ divizione ir iškovojo kelialapį į antrąjį pagal pajėgumą – „Trophy“ – divizioną. Lemiamose rungtynėse dėl pirmosios vietos lietuviai šeštadienį 29:7 (5:7) nugalėjo antroje pozicijoje likusią Latvijos komandą. Vilčių tapti diviziono nugalėtojais turėję latviai energingai pradėjo rungtynes ir 18-ąją min. pirmieji šiame čempionate sugebėjo prispausti kamuolį lietuvių įskaitiniame plote.