deividas mikelionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deividas mikelionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deividas mikelionis“.

Deividas Mikelionis dar kartą įsirašė į „Kauno Žalgirio“ istoriją

„Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis dar kartą įsirašė į „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos istoriją. Komandos vartus dvikovoje su Vilniaus rajono „TransINVEST“ gynęs vartininkas tapo pirmuoju futbolininku klubo istorijoje, Lietuvos čempionate su klubo marškinėliais sužaidusiu 200 rungtynių. „Kauno Žalgirio“ sistemoje užaugęs ir profesionalo karjerą čia pradėjęs vartų sargas 2020-aisiais tapo pirmuoju žalgiriečiu, Lietuvos čempionate su klubo marškinėliais sužaidusiu 100 rungtynių.
2024-03-16

„Kauno Žalgirio“ vartininku ir toliau liks Deividas Mikelionis

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas prieš artėjantį sezoną pratęsė sutartį su komandos senbuviu. Parašą ant naujos sutarties suraitė ilgametis komandos vartininkas Deividas Mikelionis. Kauniečiui tai bus jau dešimtasis sezonas stipriausioje šalies lygoje ir devintas vilkint „Kauno Žalgirio“ marškinėlius. 28-erių vartų sargas yra „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo rekordininkas – jo sąskaitoje daugiau nei 200 oficialių su klubo marškinėliais sužaistų rungtynių.
2023-12-09

Vartininkas Deividas Mikelionis lieka „Kauno Žalgiryje“

Trečią vietą „Optibet A lygoje“ antrus metus iš eilės iškovojęs „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pradėjo artėjančio sezono komandos komplektavimo darbus. 2022-aisiais jau septintą savo sezoną stipriausioje šalies lygoje su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais pradės vartininkas Deividas Mikelionis, su kuriuo buvo pratęstas kontraktas. 26-erių kaunietis 2021-ųjų „Optibet A lygos“ sezone sužaidė 31-erias rungtynes ir net 11 kartų jas užbaigė nepraleisdamas įvarčio.
2021-12-06

Donatas Kazlauskas išplėšė svarbią pergalę „Trakams“

Po kelių savaičių pertraukos „Trakai“ susigrąžino trečiąją poziciją A lygoje. Tą trakiškiai padarė po ketvirtadienio vakarą LFF stadione iškovotos sunkios pergalės 1:0 prieš „Kauno Žalgirį“. Rungtynių šeimininkai 8-ąją minutę buvo arti tikslo, bet baudos aikštelės kairiajame krašte atsidūręs Vadimas Manzonas smūgiavo netiksliai.
2018-08-23

Lietuvos rezervinė rinktinė nugalėjo Šri Lankos komandą

Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Šri Lankos komanda. Edgaro Jankausko treniruojama ekipa varžovus nugalėjo rezultatu 2:0. Mūsų futbolininkai nuo praėjusios savaitės treniravosi Kolombo mieste ir sužaidė draugiškas rungtynes su šri lankiečiais pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą. Antrajame mače E. Jankauskas starto sudėtyje atliko septynis pakeitimus.
2018-07-11

Į Šri Lanką nuvykę Lietuvos futbolininkai neįveikė šios šalies rinktinės

Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe, sekmadienį pasibaigęs 0:0. Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau pasinaudoti dėkingomis progomis nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.
2018-07-08

Gegužės žaidėjo laurai atiteko Liviu Antaliui

Geriausio gegužės mėnesio A lygos futbolininko rinkimuose dalyvavę sporto žurnalistai aiškiu favoritu pasirinko Vilniaus „Žalgiryje“ rungtyniaujantį rumuną Liviu Antalį. 28 metų legionierius tvirtai laimėjo rinkimus, o devyni iš 11 žurnalistų jam skyrė pirmąją vietą. Iš viso L. Antalis surinko 29 taškus iš 33 galimų. Žalgirietis užtikrintai pranoko Marijampolės „Sūduvos“ kroatą Josipą Tadičių (14 tšk.) bei kitą „Žalgirio“ atstovą slovaką Tomašą Šimkovičių (7 tšk.
2018-05-30

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.
2017-10-29

„Jonava“ nutraukė nesėkmių seriją, „Atlanto“ krizė tęsiasi

Daugiau nei tris mėnesius nelaimintis Klaipėdos „Atlantas“ patyrė dar vieną skaudų smūgį. Uostamiesčio ekipa namuose antrą sykį sezone nusileido „Jonavai“, nutraukusiai šešerių rungtynių be pergalės seriją – 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė Mindaugas Grigaravičius. Po lygiųjų Utenoje klaipėdiečiai vis dar išlaiko ketvirtąją turnyro lentelės poziciją, tačiau ant šeštojo laiptelio įsikūrę jonaviečiai nuo jų atsilieka trimis taškais.
2017-08-10

„Žalgiris“ ir toliau eina į priekį – Vilniuje įveikė „Atlantą“

Savaitgalio puošmena tapęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ susitikimas baigėsi eiline vilniečių pergale 1:0 (1:0). Į priekį komandą išvedė ir vienintelį įvartį pelnė antrasis pagal rezultatyvumą A lygos futbolininkas Elivelto. 13-ąją minutę svečiai surengė pavojingą ataką, kuri baigėsi Andrejaus Paniukovo smūgiu šalia virpsto. Po akimirkos žalgiriečiai atsakė aštriu išpuoliu. Kamuolys atšoko Mantui Kukliui, kurio tolimas smūgis iš 25 metrų skriejo virš skersinio.