davis bertanis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davis bertanis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davis bertanis“.

„Hornets“ latvis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Pralaimėjimą NBA rungtynėse patyrė Šarlotės „Hornets“ (17/51) krepšininkai. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda svečių arenoje 98:109 (24:27, 23:26, 24:26, 27:30) nusileido Filadelfijos „76ers“ (37/30) ekipai. Davis Bertanis pralaimėtojų gretose sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Latvis per 30 minučių surinko 16 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir „pavogė“ po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus.
2024-03-17

Dalaso klubas Bertanį išsiųstė į Oklahomą

Dalaso „Mavericks“ komanda atsikratė Daviso Bertanio kontraktu. Pranešama, kad latvis ir dešimtasis šaukimas yra išsiųsti į Oklahomos „Thunder“ komanda, kuri už tai atidavė dvyliktąjį šaukimą ir piniginę išimtį. D.Bertanis per artimiausius du sezonus uždirbs 33 mln. JAV dolerių. Praėjusiame sezone puolėjas rinkdavo 4,6 taško bei atkovodavo 1,2 kamuolio. Jis per savo karjerą žaidė San Antonijuje, Vašingtone ir Dalase.
2023-06-23

Užsidegusi Bertanio rankelė nuskandino Slovakijos rinktinę

Pasaulio taurės atrankos A grupėje triuškinamą pergalę pasiekė Latvijos (5/1) rinktinė, kuri svečiuose 93:60 (26:10, 25:13, 19:23, 23:14) nušlavė Slovakiją (0/6). Pastaroji baigia pasirodymą atrankoje, tuo tarpu latviai tapo A grupės nugalėtojais. Taip pat į kitą etapą keliaus Belgija ir Serbija. Antrajame etape jos kausis su graikais, turkais ir britais iš B grupės.
2022-07-03

Dončičius, Porzingis, Embiidas ir kiti: kokių žvaigždžių trūks pasaulio čempionate?

Daug diskusijų ir įvairiausių nuomonių sukėlęs FIBA atrankų langas baigtas – aiškios visos 32 rinktinės, kurios po pusmečio Kinijoje stos į kovą dėl pasaulio krepšinio taurės. 15 mėnesių trukusi atranka ypač negailestinga buvo kai kurioms Europos rinktinėms, kurių tikrai pasigesime tarp geriausių. Kartu su jomis neišvysime ir būrio ryškiausių žvaigždžių ir talentų. Paskutinė į pirmenybių traukinį pirmadienį įšoko Juodkalnija, Puerto Rikas bei Dominikos Respublika.
2019-02-26

Neįtikėtinas brolių latvių pasiekimas – neturi sau lygių NBA ir Eurolygoje

Latvių krepšinio broliai Dairis ir Davis Bertaniai šiuo metru fiksuoja neeilinį pasiekimą – jie yra taikliausi tritaškių metikai NBA ir Eurolygoje. San Antonijaus „Spurs“ marškinėlius vilkintis Davis šį NBA sezoną iš toli atakuoja 48 proc. tikslumu, bei pagal taiklumą lenkia visus kitus lygos snaiperius. Krepšininkas pajėgiausioje pasaulio krepšinio lygoje šiemet įmetė 87-is tritaškius iš 179 bandymų.
2019-01-21

Pirmąsias LKL finalo serijos rungtynes arenoje stebėjo „Spurs“ puolėjas

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai visiems sirgaliams, susirinkusiems į „Žalgirio“ areną, padovanojo daug gerų emocijų ir, žinoma, pergalę pirmose „Betsafe–LKL“ finalo rungtynėse. Pirmosios dvikovos dėl čempionų titulo užkulisius užfiksavo ir tradicinė „Žalgiris TV“ laidų rubrika #TimeOutŽalgiris kartu su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje. „Žalgirio“ arenoje D.Belickaitė sutiko daug krepšinio pasaulyje pažįstamų veidų.
2018-06-10

Latviai vos neprisižaidė su britais

Latvijos krepšinio rinktinė vos neišbarstė 29 taškų persvaros, bet pirmadienį Europos čempionate šiaip ne taip nugalėjo britus – 97:92 (25:20, 25:20, 34:18, 13:34). Latviai startavo 9:2 (3 minutė), bet britai rezultatą išlygino (14:14). Vis dėlto, pirmąjį ketvirtį laimėjo Latvijos rinktinė – 25:20. 17-ąją minutę skirtumas išaugo iki dviženklio (45:34). Latviai driokstelėjo trečiajame kėlinyje. Jie 29-ąją minutę turėjo 29 taškų persvarą (84:55). Kaimynai per anksti atsipūtė.
2017-09-04

Pralaimėjo ir latviai – krito prieš serbus

Europos čempionatą pralaimėjimu pradėjo Latvijos rinktinė. Ji D grupės starte 82:92 (24:21, 23:24, 13:20, 22:27) nusileido Serbijos komandai. Latviai 7-ąją minutę pirmavo 14:7, o dar po minutės – 22:10. 17-ąją minutę įtikinamą persvarą sukaupė serbai (39:32), bet jie po pirmosios mačo pusės atsiliko 45:47. Antrojoje rungtynių dalyje dominavo serbai, bet ketvirtajame kėlinyje į priekį buvo išsiveržę ir latviai (75:73). Tada serbai laimėjo atkarpą 7:0 (80:75) ir šventė pirmąją pergalę.
2017-09-01

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Turnyre Klaipėdoje – pripažintų žaidėjų desantas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškų rungtynių ciklą pradės prie savų žiūrovų ir rugpjūčio 4–5 dienomis visus krepšinio mylėtojus pakvies į Klaipėdą, kur vyks tarptautinis turnyras. Turnyre be Lietuvos rinktinės varžysis Latvijos, Lenkijos ir Gruzijos nacionalinės komandos, o tai reiškia, kad atvykę į spartų krepšinio augimą išgyvenantį uostamiestį, sirgaliai galės išvysti NBA ir Europoje puikiai pažįstamus krepšininkus ir trenerius.