davinsonas sanchezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davinsonas sanchezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davinsonas sanchezas“.

Moksliškai pagrįstu metodu išrikiavo geriausius planetos futbolininkus: sąrašas nustebins

Šveicarijoje įsikūrusi „CIES Football Observatory“ kompanija garsėja savo pateikiamos įžvalgomis ir statistika iš futbolo pasaulio, o dabar ši išanalizavo paskutinių trijų mėnesių žaidėjų pasiekimus aikštėje ir sudarė geriausių pasaulio futbolininkų sąrašą. Jame – 23 pavardės. Analizuojamos buvo penkios stipriausios futbolo lygos – Anglijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos. Buvo vertinamas žaidėjų tikslumas, atsistatymas po krūvių, sukuriamos progos, atakavimas, kūrybiškumas.
2018-03-27

Anglijoje vicečempionai neįveikė autsaiderių

Anglijos „Premier“ lygoje taškus prarado vicečempionai Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai. Jie svečiuose 1:1 (1:1) sužaidė su „Southampton“. Šeimininkai į priekį išsiveržė 15-ąją rungtynių minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių gynėjas Davinsonas Sanchezas. 18-ąją minutę po Beno Davieso perdavimo rezultatą išlygino Harry Kane’as. „Tottenham Hotspur“ (45 taškai) rikiuojasi penktojoje pozicijoje, „Southampton“ (22 tšk.) – 18-ojoje.