davidas vojvoda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davidas vojvoda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davidas vojvoda“.

FIBA atranka: puikus „Lietkabelio“ latvis, vengrų pergalė ir Europos čempionų nesėkmė

Sekmadienį Europoje sužaistos aštuonerios 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Lietuvos rinktinė 75:55 Klaipėdoje sutriuškino Lenkijos komandą. Toje pačioje C grupėje pirmąją pergalę iškovojo Vengrijos rinktinė, namie 84:76 nugalėjusi Kosovo krepšininkus. Vengrijos ekipai po 20 taškų pelnė Davidas Vojvoda (6/14 metimų, 5/5 baudų, 7 atkovoti kamuoliai, 5 reziltatyvūs perdavimai) ir Krisztianas Wittmannas (8/14 met., 6 rez. perd.), 15 – Rosco Allenas (5/9 met.
2017-11-27

C grupė: ispanai – pirmi, į aštuntfinalį rimtai kesinasi vengrai

Likus vienam turui, aiškėja C grupės situacija. Ispanai užsitikrino pirmąją poziciją, kroatai – antrąją. Likę du kelialapiai į Europos krepšinio čempionato aštuntfinalį, greičiausiai, priklausys juodkalniečiams ir vengrams. Antradienį vykusį grupės lyderių susitikimą 79:73 (21:20, 17:12, 15:22, 26:19) laimėjo kroatus nugalėję ispanai. Kroatijos rinktinė rungtynes pradėjo 6:0, 10:1. Vis dėlto, ispanai po pirmojo kėlinio pirmavo 21:20. Atkakli ir permaininga kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.
2017-09-05

Vengrai po 48-erių metų iškovojo pergalę Europos čempionate

To Vengrijos krepšinis nematė 48-erius metus. Šios šalies rinktinė pirmadienį 85:73 (23:16, 21:17, 22:25, 19:15) nugalėjo čekus. Vengrai rungtynes pradėjo 7:0 (2 minutė), o netrukus pirmavo ir 13:2 (4 min.). Vengrijos rinktinė persvarą išlaikė iki mačo pabaigos. Vengrai paskutinį kartą Europos čempionate žaidė 1999-aisiais, bet pralaimėjo visas trejas rungtynes. Pergalė iškovota priešpaskutiniosiose Vengrijos krepšininkų pirmenybėse – 1969-aisiais.
2017-09-04

Europos čempionate – triuškinamos kaimynų pergalės

Europos krepšinio čempionato šeštadienį pradėjo triuškinamos Lietuvos kaimynų pergalės. Lenkai laimėjo 30-ia, latviai – 28 taškais. Pirmosiose šeštadienio rungtynėse Lenkijos rinktinė 91:61 (16:14, 25:15, 19:8, 31:24) sutriuškino islandus.
2017-09-02

Antroji diena startavo belgų ir kroatų pergalėmis

Penktadienį prasidėjo Europos krepšinio čempionato C ir D grupių kovos. Jas pergalėmis pradėjo belgai bei kroatai. Belgijos rinktinė 103:90 (24:26, 30:27, 19:14, 30:23) nugalėjo Didžiosios Britanijos komandą. Rungtynės startavo apylygiai (9:9, 16:16, 24:24). Taikus rezultatas buvo ir antrojo kėlinio pabaigoje (51:51). Belgai iniciatyvą perėmė trečiojo ketvirčio finiše.
2017-09-01

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.