davidas svoboda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davidas svoboda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davidas svoboda“.

Penkiakovininkas E. Krungolcas pasaulio taurės varžybų trečiajame etape – ketvirtas

Lietuvos penkiakovininkas Edvinas Krungolcas Vengrijoje vykusiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiajame etape užėmė ketvirtąją vietą. Olimpinis vicečempionas 38–erių metų E. Krungolcas finale sekmadienį surinko 5796 taškus. Nugalėjo Europos čempionas čekas Davidas Svoboda (5824 tšk.), antrąją vietą užėmė ukrainietis Pavlas Timoščenka (5804 tšk.), o trečiąją – Pietų orėjos atstovas Hwangas Woojinas (5800 tšk.
2011-05-08

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape A. Zadneprovskis - antras

Italijos sostinėje vykusiose planetos šiuolaikinės penkiakovės šeštojo etapo varžybose antrąją vietą užėmė Andrejus Zadneprovskis, finale surinkęs 5548 taškus. Šeštojo etapo nugalėtoju tapo čekas Liboras Capalinis (5564 tšk.), trečias buvo kitas Čekijos šiuolaikinės penkiakovės atstovas Davidas Svoboda (5544 taškai). Kitas Lietuvos atstovas - Justinas Kinderis - su 3996 taškais tarp 79 šio etapo dalyvių tenkinosi 55-ąja pozicija.