davidas coulthardas red bull-renault

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davidas coulthardas red bull-renault“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davidas coulthardas red bull-renault“.

Japonijoje kol kas greičiausias L. Hamiltonas

Japonijos „Grand Prix“ lenktynių pirmojoje treniruotėje greičiausias buvo „Formulės-1“ pasaulio čempionato lyderis britas Lewisas Hamiltonas. „McLaren“ komandos atstovas vieną ratą įveikė per 1 min. 18,910 sek. Antrąją vietą užėmė artimiausias jo persekiotojas brazilas Felipe Massa („Ferrari“). Jis nuo L. Hamiltono parodyto rezultato atsiliko vos 0,153 sek.     Trečioji vieta atiteko kitam „McLaren“ ekipos lenktynininkui suomiui Heikki Kovalainenui.
2008-10-10

Pirmoje Belgijos „Grand Prix“ lenktynių treniruotėje greičiausias buvo F.Massa

Pirmosiose Belgijos GP lenktynių savaitgalio treniruotėse puikų tempą pademonstravo „Ferrari“ ekipos narys Felipe Massa, artimiausią persekiotoją, komandos draugą Kimi Raikkoneną, pranokęs 0,339 sek. „McLaren“ lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Heikki Kovalainenas užėmė atitinkamai trečiąją ir ketvirtąją vietas, greičiausiam treniruotėse pilotui nusileidę daugiau nei pusę sekundės. Dauguma kitų pilotų rezultatų lentelėje taip pat išsidėstė poromis pagal komandas.