david silva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „david silva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „david silva“.

„Premier“ lyga: „Arsenal“ ir „Liverpool“ nesugebėjo įveikti autsaiderių

Trečiadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Neapsieita be netikėtumų. „Liverpool“ namie be įvarčių sužaidė su „West Bromwich Albion“, o Londono „Arsenal“ – svečiuose su to paties miesto „West Ham United“. Varžovų nepasigailėjo lygos lyderis „Manchester City“. Jis svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Swansea City“. Dubliu pasižymėjo Davidas Silva (27, 52 minutės). Po įvartį pridėjo Kevinas De Bruyne (34 min.) ir Sergio Aguero (85 min.
2017-12-14

tv3.lt prognozė: kas triumfuos PSG ir „Man City" akistatoje, ar „Wolfsburg" įkas „Realui"

UEFA Čempionų lyga artėja prie pabaigos, o turnyre liko tik aštuonios komandos. Antradienį savo kovas pirmąsias pradėjo keturios ekipos, o trečiadienį į aikštes žengs likusios keturios likusios ekipos. tv3.lt redakcija apžvelgė komandas bei sudarė porų favoričių sąrašą. Antradienio ketvirtfinalio poros: Paryžiaus „Saint-Germain“ – Mančesterio „City“ „WfL Wolfsburg“ – Madrido „Real“ PSG Sudėtis: Vartininkai: Nicolas Douchez, Kevin Trapp, Salvatore Sirigu.
2016-04-06

Pergalę iš rankų išleidusių ispanų treneris teisinasi žaidėjų traumomis

Paskutinę lygiosiomis 1:1 pasibaigusio mačo tarp Ispanijos ir Prancūzijos vienuolikių minutę pergalę iš rankų išleidusių ispanų rinktinės vyriausiasis treneris Vincente Del Bosque kaltę verčia žaidėjų traumoms. 2014 m. atrankos į Pasaulio čempionatą rungtynėse Ispanija po gynėjo Sergio Ramoso įvarčio turėjo pranašumą iki pat paskutinės mačo minutės, kuomet prancūzų puolėjas Olivier Giroud rezultatą išlygino.
2012-10-17

S. Cazorla: Davidas Silva man patarė pasirašyti kontraktą su „Arsenal“

Santi Cazorla prasitarė, kad „Manchester City“ žvaigždė Davidas Silva jam patarė pasirašyti kontraktą su Londono „Arsenal“. Anglijos „Premier“ lygos laimėtojas kalbėdamas telefonu su atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniaujančiu ispanu geru žodžiu paminėjo vieną stipriausių futbolo lygų pasaulyje ir „kanonierių“ klubą. Praėjusį sezoną S.Cazorla stebėjo, kaip jo tėvynainis su „City“ laimėjo „Premier“ lygą, tačiau šiais metais jis tikisi pats į viršų kelti Anglijos nacionalinių pirmenybių taurę.
2012-10-06

D. Silva: „Manchester City“ rezultatai privalo pagerėti kuo greičiau

„Manchester City“ saugas Davidas Silva teigia, kad jo komanda turi pradėti rodyti geresnius rezultatus, jei nori išsaugoti šansus apginti „Premier“ lygos titulą. Antradienį „City“ kiek netikėtai lygos taurės („One Capital Cup“) rungtynėse 4:2 nusileido Birmingemo „Aston Villa“ ekipai ir tikrai nedemonstravo pačios geriausios formos. Ispanas mano, kad „City“, kol varžovai „Premier“ lygoje dar neatitrūko pernelyg toli, privalo susiimti ir atgauti praėjusio sezono formą.
2012-09-28

D. Silva pratęs sutartį su „Manchester City“ ir taps vienu brangiausiu planetos futbolininkų

Ispanijos rinktinės ir „Manchester City“ puolėjas Davidas Silva artimiausiu metu pasirašys naują penkerių metų sutartį su Anglijos čempionais ir taps vienu brangiausiu žaidėju planetoje. Pagal naują sutartį ispanas per savaitę uždirbs 240 tūkstančių svarų sterlingų. Kassavaitiniu uždarbiu 26 metų futbolininkas pralenks Robiną van Persie, Wayne'ą Rooney ar Crisitano Ronaldo. 2011/2012 metų futbolo sezone D.Silva „Premier“ lygoje sužaidė 36 mačus ir pelnė 6 įvarčius.
2012-09-11

UEFA taurėje – CSKA ekipos lygiosios ir „Sampdoria“ pralaimėjimas

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų šešioliktfinalio pirmosiose rungtynėse trečiadienį 2005 metų šių varžybų nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Birmingemo „Aston Villa“ (Anglija) futbolininkais. Lietuvis dėl kortelių limito rungtyniauti negalėjo. 14-ąją min. svečius į priekį išvedė Vagneris Lovas. Tai buvo devintasis brazilo įvartis šio sezono UEFA taurės varžybose. 69-ąją min.
2009-02-19

Paskelbta Ispanijos futbolo rinktinės sudėtis Europos čempionatui

Ispanijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Luisas Aragonesas šeštadienį paskelbė komandos, kuri birželio 7-29 dienomis dalyvaus Europos pirmenybėse Austrijoje bei Ispanijoje sudėtį. Į ekipą nepateko buvęs kapitonas ir rezultatyviausias vienuolikės žaidėjas Raulis, nebus rinktinėje ir perspektyvaus jaunojo „Barcelona" klubo futbolininko Bojano Krkičiaus.