david garcia dapena

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „david garcia dapena“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „david garcia dapena“.

Dviratininkų lenktynėse Turkijoje lietuviai liko toli nuo lyderių

Sekmadienį Turkijoje pasibaigusiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) abu "Mitsubishi-Jartazi" komandos narai iš Lietuvos liko toli nuo lyderių - Vytautas Kaupas užėmė 40-tą vietą, o Mindaugas Striška buvo 94-as tarp 121-o lenktynes baigusio sportininko. Bendroje lenktynių įskaitoje V. Kaupas lenktynių nugalėtojui ispanui Davidui Garciai Dapenai pralaimėjo 22 minutes 40 sekundžių, o M. Striška atsiliko net 1 val. 10 min. 37 sek.
2008-04-21

V. Kaupas dviratininkų lenktynių Turkijoje ketvirtąjį etapą baigė 27-as

Turkijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) 27-as ketvirtadienį finišavo "Mitsubishi-Jartazi" komandos narys Vytautas Kaupas, 177,7 km ketvirtojo etapo nugalėtojui italui Filipo Saviniui pralaimėjęs 2 minutes ir 13 sekundžių. Kitas lietuvis Mindaugas Striška ("Mitsubishi-Jartazi") nuo italo atsiliko 15 min. 50 sek.
2008-04-18

V. Kaupas dviratininkų lenktynių Turkijoje trečiąjį etapą baigė 15-as

Turkijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) 15-as trečiadienį finišavo „Mitsubishi-Jartazi“ komandos narys Vytautas Kaupas, 166,8 km trečiojo etapo nugalėtojui italui Matteo Priamo pralaimėjęs 10 minučių ir 16 sekundžių. Kitas lietuvis Mindaugas Striška („Mitsubishi-Jartazi“) nuo italo atsiliko 25 min. 21 sek. ir etape užėmė 112-ą vietą: 1. Matteo Priamo (Italija) 4 val. 05 min. 55 sek.
2008-04-17

V. Kaupas dviratininkų lenktynių Turkijoje antrajame etape finišavo 21-as

Turkijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) 21-as antradienį finišavo "Mitsubishi-Jartazi" komandos narys Vytautas Kaupas, o kitas šios ekipos atstovas Mindaugas Striška buvo 40-as.