daugirdas šemiota

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „daugirdas šemiota“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „daugirdas šemiota“.

Donatas Jasevičius - tarptautinio bokso turnyro Estijoje nugalėtojas

Kaunietis Donatas Jasevičius Estijoje tapo VIII tarptautinio "Karlo Lemano" bokso turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 75 kilogramų. Ketvirtfinalyje kaunietis 11:3 nugalėjo italą Andreą Di Luitą, pusfinalyje 13:3 - švedą Steveną Musisį ir finale 9:5 įveikė estą Aleksandrą Rubiuką. Be jo, turnyre Taline dalyvavo dar penki Kauno boksininkai, o Daugirdas Šemiota (81 kg) užėmė antrąją vietą bei Danas Pečiukonis (60 kg) buvo trečias.
2003-09-30

Iš pasaulio čempionato pasitraukė paskutinis Lietuvos atstovas

Tailando sostinėje Bankoke vykstančio 12-ojo pasaulio bokso čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos atstovas Jaroslavas Jakšto (svorio kategorija per 91 kg) ketvirtadienį (07.10) 15:27 pralaimėjo vokiečiui Sebastianui Kioberiui ir liko be medalio. Aštuntfinalyje vilnietis aiškia persvara nugalėjo amerikietį George’ą Garcią (Džordžą Garsiją). Kiti septyni mūsų šalies atstovai pasitraukė iš varžybų nepasiekę ketvirtfinalio.