darrylas middletonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darrylas middletonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darrylas middletonas“.

Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai po metų pertraukos susigrąžino Graikijos čempionų titulus

Trečiadienį ketvirtosiose Graikijos vyrų krepšinio čempionato (HEBA) finalo rungtynėse Atėnų "Panathinaikos" klubas varžovų aikštėje 81:80 (17:16, 18:16, 14:21, 22:18, 10:9) po pratęsimo įveikė Atėnų AEK ekipą ir, laimėjęs seriją 3:1, po metų pertraukos susigrąžino čempionų titulą. "Panathinaikos" krepšininkai serijoje taip pat laimėjo ir pirmąsias bei trečiąsias rungtynes, atitinkamai 77:68 ir 84:73, o antrosiose 72:67 stipresnė buvo namie žaidusi AEK ekipa.
2003-06-26

Antroji "Panathinaikos" pergalė Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių finale

Sekmadienį trečiosiose Graikijos vyrų krepšinio čempionato (HEBA) finalo rungtynėse Atėnų "Panathinaikos" klubas savo aikštėje 84:73 įveikė Atėnų AEK ekipą ir vėl išsiveržė serijoje iki trijų pergalių į priekį 2:1. "Pirmąsias rungtynes savo aikštėje "Panathinaikos laimėjo 77:68, o antrosiose 72:67 stipresni buvo namie žaidę AEK krepšininkai.20 taškų nugalėtojams šeštadienio mače pelnė Fragiskos Alvertis, 19 - Ibrahimas Kutluayus, 12 - Darrylas Middletonas.