darren bent

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darren bent“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darren bent“.

Anglijos futbolo čempionate - naujas lyderis

Sekmadienį sužaistos šešerios Anglijos futbolo pirmenybių tryliktojo turo rungtynės, po kurių naujuoju dvidešimties komandų turnyro lyderiu tapo "Manchester United" (30 tšk.) klubas, namuose 2:0 (2:0) įveikęs septintojoje pozicijoje esančius "Blackburn Rovers" (22 tšk.) futbolininkus.Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (34 ir 36 min.).Svečiai mačą baigė nepilnos sudėties - 53-ią minutę iš aikštės buvo pašalintas Davidas Dunnas.
2007-11-12

"Manchester United" klubas dar labiau priartėjo prie Anglijos futbolo čempiono titulo

Šeštadienį sužaistos aštuonerios Anglijos futbolo pirmenybių XXXVI turo rungtynės, po kurių dar labiau prie čempiono titulo priartėjo dvidešimties komandų turnyro lyderiai "Manchester United" futbolininkai.
2007-04-29

Anglijos futbolo pirmenybėse

Sekmadienį sužaistos dar dvejos Anglijos futbolo čempionato XXXIII turo rungtynės, kurios kokios įtakos lyderių trejetui neturėjo: "Everton" - "Charlton Athletic"          2:1 (0:0), 34 028 žiūrovai."Everton" - Joleon Lescott (81 min.), James McFadden (90+2 min.);"Charlton Athletic" - Darren Bent (89 min.)"Wigan Athletic" - "Tottenham Hotspur"   3:3 (2:2), 16 506."Wigan Athletic" - Emile Heskey (2 min.), Leighton Baines (30 min.
2007-04-16

Anglijos futbolo lygos lyderis pergalę išplėšė paskutinėmis mačo minutėmis

Šeštadienį sužaistos penkerios Anglijos futbolo pirmenybių XXVIII turo rungtynėse, kuriose svečiai iškovojo dvi pergales. Dvidešimties komandų turnyro lyderis "Manchester United" (69 tšk.) klubas tik paskutinėmis minutėmis išvykoje 2:1 (1:1) privertė pasiduoti keturioliktojoje pozicijoje esančią "Fulham" (32 tšk.) vienuolikę. Aikštės šeimininkai šiame mače pirmavo po Briano McBride`o (17 min.) įvarčio. Rezultatą išlygino Ryanas Giggsas (29 min.