darius šaluga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius šaluga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius šaluga“.

Lietuvos sportas išgyvena blogiausią laikotarpį – kur ta žadėta pagalba?

Artėjant 2024-ųjų Paryžiaus olimpinėms žaidynėms galima jausti vis gerėjančias nuotaikas ir didėjančias viltis sirgalių gretose, tačiau sporto bendruomenėje netrūksta nerimo. Būtent olimpiniais metais Lietuvos sporto federacijos drąsiai teigia – šalies sportas išgyvena blogiausią laikotarpį.  Tokį neraminantį pareiškimą Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) padarė balandžio pabaigoje, kai visoms svarbiausioms šalies institucijoms išplatino deklaraciją apie sporto padėtį Lietuvoje.
2024-05-13

Sporto finansavime vėl sukilo audra: kodėl milijonas eurų nugulė tik į penkių sporto federacijų kišenę?

Sporto finansavimas Lietuvoje – kaip užburtas ratas. Atsakingoms institucijoms ir toliau neišeina išskirstyti šalies sporto federacijoms lėšų taip, kad nebūtų sulaukiama aštrios kritikos. Nacionalinė sporto agentūra (NSA) neseniai paskirstė 1 mln. eurų biudžeto lėšų tarptautinėms sporto varžyboms organizuoti. Finansavimas buvo skirtas vos penkioms organizacijoms, o kitos liko užribyje. Tad tokia situacija ir vėl kelia pasipiktinimo bangą.
2024-04-27

Viltys išvysti Eimantą Stanionį olimpinėse žaidynėse – gyvos: lemtinga bus viena detalė, bet suspėti dar galima

Geriausio Lietuvos boksininko Eimanto Stanionio šansai pasirodyti šią vasarą vyksiančioje Paryžiaus olimpiadoje iki šiol išlieka gyvi. Vilčių turi tiek pats boksininkas, tiek ir Lietuvos bokso federacija, kurios teigimu, susiklosčius aplinkybėms, ji padarys viską, kad ne tik kiti geriausi šalies boksininkai, bet ir E. Stanionis gautų kelialapį į olimpines žaidynes.
2024-02-11

Skandalas bokso turnyre Kaune: aiškėja, kodėl prorusiškas vyras atėmė iš laimėtojo Ukrainos vėliavą

Provokacija Kaune vykusiame bokso turnyre: iš pergalę šventusio ukrainiečio Danylo Zamorylo Europos bokso konfederacijos siųstas prorusiškas techninis delegatas atėmė Ukrainos dvispalvę. Lietuvos bokso federacijos prezidentas įsitikinęs, kad taip Putiną palaikančios tarptautinės bokso organizacijos kerštauja Lietuvai, mat ši nuo pat pirmos karo Ukrainoje dienos boikotavo rusų sportininkus ir visus turnyrus su jais. Esą veikiausiai provokacija buvo tikėtasi sukelti muštynes.
Aktualijos 2023-04-03

Moralinių nuostatų nekeičiantis Lietuvos bokso federacijos vadovas: „Rusija iš sporto daro labai didelę politiką“

Vos prasidėjus karui Ukrainoje Lietuvos bokso federacija (LBF) atsisakė bet kokių ryšių ar varžybų su Rusijos ir Baltarusijos atstovais. Tuo tarpu tarptautiniuose vandenyse boksas šiuo klausimu dar skendi skandaluose. LBF prezidentas Darius Šaluga turi vieną nuomonę – Lietuvos sportininkai ir toliau nedalyvaus jokiose varžybose su šalių agresorių sportininkais, tačiau tokio paties užtikrintumo ir aiškumo jis pasigenda kitose vietose.
50
2023-03-14

Po skandalingo sprendimo bokso pasaulyje – griežta Lietuvos reakcija ir nerimas dėl olimpinių žaidynių: „Dabar gali nutikti visko“

Tarptautinė bokso federacija (IBA) pribloškė, kai trečiadienio vakarą išplatino pranešimą, kuriuo gražina Rusijos ir Baltarusijos sportininkus į savo rengiamas varžybas. Maža to, jie galės dalyvauti su savo šalių simboliais, galės skambėti šių šalių himnai. Į varžybas grąžinami ir minėtų šalių techniniai pareigūnai.
2022-10-06

Lietuvos bokso federacijos prezidentas – apie istorines pergales ir skandalus tarptautinėje arenoje

Lietuvos bokso padangėje pastaruoju metu sužibo ryškios pergalės. Eimantas Stanionis prieš kiek daugiau nei mėnesį iškovojo WBA reguliariojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą, o praėjusią savaitę Lietuvos istoriją sukūrė ir Gabrielė Stonkutė, triumfavusi pasaulio moterų bokso čempionate. Vos tik iš jaunimo į suaugusių bokso pasaulį įšokusi 21 metų G. Stonkutė su aukso medaliu sugrįžusi į Lietuvą sakė, kad šį laimėjimą skiria šaliai.
2022-05-25

Lietuvos bokso federacijos prezidentu perrinktas nuo 2012 metų pareigas užimantis Šaluga

Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) eilinė ataskaitos – rinkimų konferencija. Jos metu buvo išrinktas LBF prezidentas, viceprezidentai ir Vykdomojo komiteto nariai. Konferencijoje dalyvavo 34 nariai iš 46-ių.  LBF prezidentu naujai ketverių metų kadencijai vienbalsiai išrinktas Darius Šaluga. Vilnietis bokso federacijai vadovauja nuo 2012 m. sausio 27 dienos. Nuo 2021 metų D. Šaluga yra ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas.
2022-04-14

Ringe po atviru dangumi susikaus Lietuvos ir Danijos bokso rinktinės

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“ stadione, po atviru dangumi įrengtame bokso ringe, susitiks Lietuvos ir Danijos rinktinės. Iš viso vyks 8 boksininkų kovos. Pirmą kartą tarpvalstybiniame susitikime Lietuvos ir Danijos rinktinės susitiko 2020 metų gruodžio mėn. Danijos Vailės mieste. Atkakliai ir permainingai vykusi dvikova nugalėtojo neišaiškino.
2021-09-09

Lietuvos bokso federacija atsakė į kaltinimus: „Nepasiduosime boksui kenkiančių grupuočių spaudimui“

Trečiadienį Vilniaus apskrities bokso federacija (VABF) išplatino pranešimą, kuriame buvo pažerta kritikos dabartinei Lietuvos bokso federacijos (LBF) valdžiai. Pranešime buvo apeliuojama į vadovų, kurie buvo apkaltinti autoritariniu valdymu, reputaciją. Sportas.lt apie VABF pranešimą bei jame dėstomą informaciją pasikalbėjo su LBF generaliniu sekretoriumi Donatu Mačiansku.
2021-02-18
REKLAMA
REKLAMA

Olimpiadoje boksininkai kovos be šalmų

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) oficialiai patvirtino bokso taisyklių pakeitimą ir po ilgos petraukos boksininkai olimpinėse žaidynėse vėl kovos be šalmų. Visose olimpiadose boksininkai turėjo dėveti šalmus nuo 1984 metų Los Andželo žaidynių. „Esame nepaprastai patenkinti tuo, kad boksininkai jau Rio de Žaneiro olimpiadoje kovos be šalmų.
2016-03-02

Boksininkams keliamas tikslas – du olimpiniai kelialapiai

2015-ieji metai Lietuvos boksui tapo istoriniai. Eimantas Stanionis net po 22-ejų metų pertraukos į Lietuvą parvežė Europos čempionato aukso medalį, o Evaldas Petrauskas iškovojo bronzą. Prestižiniuose Lietuvos sporto apdovanojimuose 21-erių metų E. Stanioniui atiteko Metų proveržio prizas, o Europos čempiono treneris Vidas Bružas buvo išrinktas geriausiu Lietuvos treneriu. Tačiau pergalės jau tapo istorija ir Lietuvos boksininkų laukia labai įtempti 2016-ieji.
2016-01-21

Pirmą kartą istorijoje – bokso kova bušido turnyre

Didžiausias kovos menų turnyras Europoje „Bushido Heros Series” jau lapkričio 14 d. kvies sporto fanus į Vilniaus „Siemens” areną. Pajėgiausi Lietuvos kovotojai stos į ringą prieš užsienio žvaigždes. Kaip ir kiekvienais metais, tarptautinis bušido turnyras „Bushido Heros Series” žada ne tik nenuspėjamų kovų, bet ir daug staigmenų.
2015-10-02

Iš profesionalų ringo grįžtantis Evaldas Petrauskas: mėgėjuose eini ir „lauži“ varžovą

„Negali sakyti, kad nuėjęs į profesionalus būsi kažkoks dievas mėgėjų varžybose. Po APB profesionalų lygos dar nesiboksavau mėgėjų kovose. Neįsivaizduoju, kaip bus, bet bus sunku“, - prieš išvykdamas į Europos bokso čempionatą Bulgarijoje kalbėjo Londono olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas. Svoro kategorijoje iki 64 kg kovosiantis 23 metų sportininkas privalo laimėti tris kovas Bulgarijoje, kad prasibrautų tarp šešių geriausių boksininkų toje pačioje svorio kategorijoje.
2015-08-04

Teismo verdiktas: buvęs policininkas ir valdininkas D. Šaluga nuteistas teisingai

Išnagrinėjęs nuteisto už tarpininkavimą perduodant kyšį Dariaus Šalugos ir jo advokato skundus, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą, kuriuo skirta pustrečių metų laisvės atėmimo bausmė ją atidedant dvejiems metams.
Kriminalai 2012-12-11

D. Šalugos byloje teismas skyrė garso ir vaizdo įrašų ekspertizę

Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas, nagrinėjantis tarpininko kyšininkavimu kaltinamo buvusio Vilniaus savivaldybės pareigūno Dariaus Šalugos baudžiamąją bylą, nusprendė patenkinti kaltinamojo gynėjo prašymą ir skirti garso ir vaizdo įrašų fonoskopinę ekspertizę. Advokato teigimu, jam ir jo ginamajam kilo pagrįstų abejonių dėl įrašų tikrumo ir autentiškumo, todėl būtina atlikti fonoskopinę ekspertizę.

Kyšininkavimu įtariamo Dariaus Šalugos bylą perima kitas teisėjas

Nusišalino tarpininkavimu kyšininkaujant įtariamo buvusio Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos ir bendrųjų reikalų departamento direktoriaus Dariaus Šalugos bylą nagrinėjęs teisėjas. Vilniaus miesto 1 apylinkės teismo teisėjas Antanas Virbalas patenkino gynėjų prašymą ir nusišalino nuo bylos.

Vilniaus meras toliau siautėja

Ką tik išvijęs į gatvę du šimtus savivaldybės tarnautojų, kitus nuolat maloninantis dosniais priedais, sostinės meras, konservatorius Vilius Navickas ėmė da kitaip demonstruoti taupumą. Trečiadienį meras išleido potvarkį, kuriuo veja darbuotojus nemokamų atostogų.

Vilniaus savivaldybėje - gedulo drabužių diena

Solidarizuodamasi su iš darbo Vilniaus miesto savivaldybėje atleidžiamais žmonėmis, savivaldybės darbuotojų profsąjunga trečiadienį rengia protesto akciją, kurios metu savivaldybės tarnautojai kviečiami į darbą ateiti apsirengę juodais drabužiais. Kaip sakė Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Darius Šalūga, miesto vadovų pradėta savivaldybės reorganizacija yra visiškai nereikalinga, o darbo nuo spalio 1 d. gali netekti iki 200 darbuotojų.

Politikai ėmėsi kadrų valymo

Vilniaus savivaldybės darbuotojų profesinės sąjungos lyderis Darius Šaluga „Balsas.lt savaitei“ teigė, kad politikai siekia susidoroti su sostinės tarnautojais. Kas neprisiima atsakomybės − Jūsų vadovaujama profesinė sąjunga yra paskelbusi apie numatomus protestus dėl Vilniaus savivaldybės politinės valdžios vykdomos kadrų politikos. Kas jums yra nepriimtina? Iš šalies atrodo, kad protestuojate prieš biurokratinio aparato mažinimą, vadinamąją saulėlydžio politiką?“ − „Balsas.

Dėl atsisakymo išduoti leidimą protestui "Prieš socialinių išmokų mažinimą vaiko priežiūros atostogų metu"

Vilniaus miesto savivaldybes administracijos direktorius Vytautas Milėnas pateikė raštišką atsisakymą  išduoti leidimą protesto "Prieš socialinių išmokų mažinimą vaiko priežiūros atostogų metu" organizatoriams Dariui Šalugai ir Mantui Četkauskui.

Vilniaus meras rūšiuoja mitinguotojus

Mamoms ir tėtėms sostinės valdininkai uždraudė šiandien surengti tūkstantinį protesto prieš socialinę neteisybę mitingą. Šiandien Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje priešais Vyriausybės rūmus, ketino susirinkti apie tūkstantis jaunų mamų ir tėčių, nepatenkintų Ministrų kabineto vykdoma politika šios socialinės grupės atžvilgiu. Seimo šeima nedomina Vyriausybė jau yra pasiūliusi mažinti maksimalias motinystės arba tėvystės pašalpas, tam simpatijas Joninių išvakarėse pareiškė ir Seimas.

Neleista rengti tūkstantinio mamų ir tėčių mitingo

Sostinės valdžia neleido rengti ketvirtadienį Vinco Kudirkos aikštėje planuoto tūkstantinio mamų ir tėčių mitingo. Organizatoriai ketina jį rengti, tik sumažino dalyvių skaičių iki devynių. Savivaldybės sprendimą neišduoti leidimo mitingui organizatoriai žada skųsti. Nepatenkinti Vyriausybės siūlymu mažinti maksimalias motinystės ar tėvystės išmokas į Vilniaus gatves žadėjo išeiti mamos ir tėčiai.

Rengiamas protestas prieš motinystės išmokų mažinimą

Vyriausybės siūlymu mažinti maksimalias motinystės (tėvystės) išmokas pasipiktinę tėčiai Darius Šalūga ir Mantas Četkauskas, kviečia Lietuvos mamytes ir tėvelius nebūti abejingais ir atvykti birželio 26 d. 17 val. į Vinco Kudirkos aikštėje organizuojamą akciją „Prieš motinystės (tėvystės) išmokų mažinimą". Vyriausybė trečiadienio posėdyje pritarė socialinės apsaugos ir darbo ministro Rimanto Jono Dagio pasiūlymui mažinti maksimalias motinystės (tėvystės) išmokas.

Siūloma atleisti beveik pusę Vilniaus savivaldybės darbuotojų

Savivaldybės Saulėlydžio komisija parengė reorganizacijos planą, kuris šokiravo ir profesinę sąjungą, ir dalį koalicijos partnerių. Iš 800 savivaldybės administracijos darbuotojų siūloma atleisti beveik pusę, rašo dienraštis "Vilniaus diena". Vilniaus miesto meras Vilius Navickas pavedė Saulėlydžio komisijai parengti planą, kaip ekonominės krizės akivaizdoje optimizuoti savivaldybės darbą ir sutaupyti dalį biudžeto lėšų.

Dariaus Šalugos teisme – naujas posūkis

Buvęs Vilniaus savivaldybės darbuotojas Darius Šaluga kaltinamas paėmęs 100 tūkst. litų kyšį. Pinigus jam esą perdavęs verslininkas Marius Benetis už tai, kad savivaldybėje būtų priimti jam palankūs sprendimai dėl žemės sklypų užstatymo. Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme byla nagrinėjama daugiau nei metus, tačiau iki šiol ją narpliojusi teisėja paskirta Trakų rajono apylinkės teismo pirmininke. D. Šalugos byla tokiu būdu perduota kitam teisėjui, kuris bylą pradėjo nagrinėti iš naujo.

Paskirtas vyriausiasis Klaipėdos apylinkės prokuroras

Pirmadienį darbą pradeda naujasis Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras - juo tapo 31 metų Giedrius Danėlius, iki šiol dirbęs eiliniu prokuroru Vilniuje.   Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas naująjį Klaipėdos miesto vyriausiąjį prokurorą G.Danėlių pristatys Klaipėdos apygardos bei Klaipėdos miesto prokuratūrų darbuotojams.

Korupcija įtariamas valdininkas tvirtina tapęs politinio susidorojimo auka

Tarpininkavimu kyšininkaujant įtariamas Darius Šaluga kaltina Vilniaus vadovus susidorojimu. Liberaldemokratams valdininkas esą neįtiko, nes aktyviai priešinosi savivaldybės administracijos reformai, rašo „Lietuvos žinios“. Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos ir bendrųjų reikalų departamento direktorius Darius Kaluga tvirtina, kad į sostinės valdžią atėjus liberaldemokratams ir meru tapus Juozui Imbrasui, jis buvo spaudžiamas atsistatydinti.

D. Šaluga teigia patekęs į liberdemokratų spąstus

Vilniaus savivaldybės pareigūnas Darius Šaluga, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) sulaikytas dėl galimo tarpininkavimo kyšininkaujant, teigia, jog jis tapo naujos Vilniaus valdžios politinio susidorojimo auka. „Buvau įkalbinėjamas neprieštarauti liberaldemokratų vykdomai politikai Vilniaus savivaldybėje ir ypatingai, kaip profsąjungos pirmininkas, – reorganizacijai“, – sakė D. Šaluga.

Vilniaus meras nusprendė atleisti D. Šalugą

Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos ir bendrųjų reikalų departamento vadovas Darius Šaluga tikriausiai bus atleistas dar iki STT vykdomo tyrimo pabaigos, pareiškė Vilniaus meras Juozas Imbrasas.

Vilniaus miesto taryba pritarė kritikuotai reorganizacijai

Vilniaus miesto savivaldybės taryba dauguma balsų pritarė sostinės Savivaldybės administracijos struktūros reorganizacijai. Naujas Savivaldybės struktūros projektas, pasak autorių, parengtas atsižvelgiant į būtinybę išskirti ir sugrupuoti veiklas pagal funkcinę specifiką ir paslaugų administravimo rūšis, struktūra turi atspindėti veiklos procesus, loginius ryšius tarp darbo pasidalijimo, parodyti struktūrines grandis, nustatyti pavaldumo ryšius.

J. Imbrasas atleidimo lapelius įteiks dviems trečdaliams savivaldybės darbuotojų

Beveik du trečdaliai Vilniaus savivaldybės darbuotojų laukia atleidimo lapelių. Meras teigia, kad ketinama tobulinti darbą, o darbuotojų profsąjunga sako, kad pertvarkymas gali tapti politinio susidorojimo įrankiu.Naujoji Vilniaus savivaldybės administracija teigia, kad per pastaruosius penkerius metus savivaldybės darbuotojų skaičius nuolat augo.

Vis aršiau kirtikuojama naujoji Vilniaus valdžia

“Atsistatydinu iš Ekonomikos departamento direktoriaus pareigų, nes neįmanoma dirbti su miesto vadovais, kurie sako netiesą miestiečiams, kurie savo nesugebėjimą kurti slepia po veidmainiška teisingumo ir tvarkos kauke.”, pirmadienį sostinės valdžiai pareiškė Valdas KlimantavičiusTaip valdininkas sureagavo į Vilniaus miesto mero Juozo Imbraso politiką ir pastarojo teiginį, kad Vilnius, po Artūro. Zuoko, esąs praskolintas.

Sostinės savivaldybės tarnautojai grasina streiku

Antradienį Vilniaus savivaldybės administracijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Darius Šaluga išplatino pranešimą, kuriame rašoma, kad tarnautojų profsąjunga kreipėsi į Vilniaus miesto tarybos narius, kviesdama nepritarti tarybai pateikto administracijos struktūros reorganizacijos projektui.

Sustabdytas pastatų griovimą čigonų tabore

Įsikišus Seimo kontrolierei Rimantei Šalaševičiūtei namų griovimas čigonų tabore buvo sustabdytas iki antradienio. Šiandien susitiks ir derėsis romų bendruomenės ir Vilniaus savivaldybės atstovai. Į susitikimą kviečiami ir Vilniaus apskrities pareigūnai. Nuo ketvirtadienio čigonų tabore Vilniaus savivaldybė ardė ir griovė nelegaliomis vadinamas lūšnas, kad čia ilgai klestėjęs narkotikų gamybos ir platinimo centras daugiau nebesiplėstų.
2004-12-06

Klaipėdoje siautėja politiniai chuliganai

Noras laimėti rinkimus į parlamentą kai kurių partijų kandidatams taip susuko protą, kad šie, pažeidinėdami įstatymą, nutarė maištauti ir per naktį uostamiestį pavertė nelegalios politinės reklamos paroda. Savaitgalį kilus analogiškam skandalui sostinėje, kopijuodami vilniečius, reklaminius plakatus ant kelio ženklų, stulpų, sienų ir net parduotuvių kolonų nutarė iškabinti ir ekspremjero Gedimino Vagnoriaus partijos pasekėjai uostamiestyje.
2004-10-05

Naktinių lenktynių aistruoliai siekia varžytis legaliai

Holivudo filmuose matytos nelegalios lenktynės greitai tapo populiarios ir Lietuvos miestuose. Kartu su lenktynėmis, dar vadinamomis “dragais”, pasirodė ir galingos mašinos, kurių jauni vairuotojai, nors ir laiko save lenktynių asais, dažnai nepajėgia suvaldyti. Pernai “Klaipėda” rašė apie Liepojos gatvėje nelegalių lenktynininkų užmuštą dragūną, vakar - apie šešias sudaužytas mašinas bei nukentėjusį vairuotoją.
2004-04-27

Prezidento šalininkai elgiasi taikiai

"Omni laiko" žiniomis, dabar prie Seimo yra susirinkę apie 400-500 žmonių, palaikančių prezidentą Rolandą Paksą. Dauguma iš jų - senyvo amžiaus iš provincijos atvykę prezidento šalininkai. Prie Seimo rūmų pastatytoje pakyloje kalba R. Pakso bendražygiai - Aušrinė Marija Pavilionienė, Gintaras Šurkus, Antanas Terleckas. Žmonės laiko R. Pakso nuotraukas, plakatus, gieda religines giesmes, dainuoja liaudies dainas. Susirinkusieji elgiasi gana ramiai.
2004-04-06

Protestuotojų prie Seimo gali susirinkti iki tūkstančio

Gerai informuotų “Omni Laiko” šaltinių teigimu, šiandien prie Seimo gali susirinkti iki tūkstančio žmonių, palaikančių prezidentą R. Paksą. Surinkti protestuojančius žmones sunkiai sekasi dar ir todėl, kad liberaldemokratų skyrių vadovai bei aktyvistai nenoriai dalyvauja šioje akcijoje. Daugelis liberaldemokratų partijos aktyvistų atsisakinėja atvažiuoti į šią protesto akciją, motyvuodami tuo, kad privalo būti darbo vietoje.
2004-04-06

Prezidento šalininkai elgiasi taikiai

"Omni laiko" žiniomis, dabar prie Seimo yra susirinkę apie 400-500 žmonių, palaikančių prezidentą Rolandą Paksą. Dauguma iš jų - senyvo amžiaus iš provincijos atvykę prezidento šalininkai. Prie Seimo rūmų pastatytoje pakyloje kalba R. Pakso bendražygiai - Aušrinė Marija Pavilionienė, Gintaras Šurkus, Antanas Terleckas. Žmonės laiko R. Pakso nuotraukas, plakatus, gieda religines giesmes, dainuoja liaudies dainas.
2004-04-06

Skirmantas Malinauskas, Gerardas Sepas: Skandalai dėl Vilniaus mero persimetė į mokyklas

Šiandien rengiamame Vilniaus Tarybos posėdyje sostinės meras gali ir nepaaiškėti, nes jame gali nedalyvauti vienas "zuokinės" koalicijos narys. Tokiu atveju abu kandidatai į mero postą gali nesurinkti reikiamo balsų skaičiaus. Tuo tarpu skandalai dėl mero rinkimų neaplenkė net sostinės mokyklų. Šiandien - mero rinkimai Vilniaus miesto Tarybos posėdyje šiandien numatoma surengti naujus sostinės mero rinkimus - jau trečius šiemet, kai pradėjo dirbti naujoji miesto Taryba.
2003-06-11

Sostinės savivaldybė nenori senosios, sovietinės greičio matavimo tvarkos

Vilniaus miesto savivaldybė apgailestautų, jeigu būtų atšaukta nuo vasario 10 dienos galiojanti tvarka, pagal kurią automobilių greitis matuojamas ne slapčia, o tik per specialius reidus, prieš tai informavus visuomenę. "Budėjimas pasislėpus - išskirtinė posovietinių šalių policijos praktika. Pažiūrėkime į Europos valstybių praktiką - policija turi eismą kontroliuoti viešai ir atvirai", - sako meras A. Zuokas.
2003-03-25
Į viršų