darius jurgaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius jurgaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius jurgaitis“.

Savaitgalį pajūryje prasidės ilgiausias Lietuvoje 101 km bėgimas

Šį savaitgalį Lietuvos pajūryje startuos pirmasis „Vilniaus maratono“ rengėjos VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ organizuojamas 101 km ultra bėgimas „Borjomi kelias“ nuo Būtingės per Klaipėdą iki Nidos. Du su puse karto ilgesne distancija nei įprastinis maratonas išsiskiriantis, ilgiausias Lietuvoje ultra bėgimas bus skirtas atkreipti dėmesį į sveiką gyvenimo būdą ir Baltijos jūros vandens užterštumo problemą. Pirmajame ultra bėgime planuoja dalyvauti 26 Lietuvos bei Latvijos bėgikai.
2008-07-11

I. Staškevičius - antras Šiaurės ašigalyje

29 laipsnių šaltyje Šiaurės ašigalyje surengtame maratono bėgime antras tarp vyrų finišavo Ignas Staškevičius, 42 km 195 m įveikęs per 4 valandas 19 minučių bei 5 sekundes.
2008-04-02

Lietuvis laimėjo bėgimą Amsterdame

Sekmadienį Olandijoje pusės Amsterdamo maratono bėgimo, kurį baigė 8439 dalyviai, nugalėtoju tapo Darius Sadeckas.Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 1 valandą 08 minutes ir 58 sekundes.Kiti Lietuvos atstovai pusės maratono bėgime tenkinosi kukliomis vietomis: Emilis Korsakas (1:25:29) buvo 178-as, Rasa Ptašekaitė (1:29:24) - 356-a (tarp moterų - septyniolikta), Povilas Rakštikas (1:29:25) - 358-as, Martynas Ložys (1:34:21) - 685-as, Arūnas Žičkus (1:37:01) - 911-as.