darius gvildys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius gvildys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius gvildys“.

Dariaus Gvildžio debiutas „Jonavoje“ pažymėtas lygiosiomis

Prie „Jonavos“ vairo stojęs strategas Darius Gvildys su nukraujavusia komanda sugebėjo iškovoti tašką. Jonaviečiai Lietuvos futbolo A lygos 14-ojo turo susitikime namuose be įvarčių išsiskyrė su „Trakais“ – 0:0. 2-ąją minutę svečiai galėjo išsiveržti į priekį. „Trakų“ atakų lyderis Etienne’as iššoko prieš vartininką Guilherme Cioletti, tačiau iš gana aštraus kampo smūgiavo tiesiai į vartų sargą.
2018-05-16

„A lygos“ klubai veržiasi diržus

Nors Lietuvoje už lango oro sąlygos idealios žiemos sportui, šalies futbolo klubai jau bunda iš žiemos miego. A lygos komandos po truputį pradeda rengtis naujajam sezonui, kurio pradžia numatyta kovo viduryje. Nuo pastarojo Lietuvos čempionato, kuriame triumfavo Panevėžio "Ekranas", dar neprabėgo du mėnesiai. Tačiau elitinės lygos klubai jau pamiršo praeities kovas ir braižo 2009-ųjų sezono kontūrus.
2009-01-07

Naujas FBK „Kauno“ treneris – E. Riabovas

Lietuvos vicečempionas FBK „Kaunas“ šiandien pradėjo pasirengimą naujam sezonui. 17 valandą kauniečiai susirinko į pirmąją treniruotę, kuri vyks Dirbtinės dangos aikštėje. Šiandien „Kauno“ klubas surengė ir susirinkimą. Po jo „Kauno“ klubo direktorius Romualdas Kontrimas pranešė apie permainas trenerių štabe. „Mūsų komandos treneriais tapo Eugenijus Riabovas ir Darius Gvildys.
2008-12-22

„Euro 2008“. D. Gvildys: „Turkai - laimės kūdikiai“

Penktadienį Turkijos futbolininkai Europos čempionato ketvirtfinalyje po įspūdingos kovos palaužė iki tol nė karto nekluptelėjusią Kroatijos vienuolikę. 119 minutę, žaidžiant pratęsimą, Ivanas Klasničius pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir jau atrodė, kad kroatai triumfuos. Tačiau Fatiho Terimo kariauna nepasidavė ir jau kitoje atakoje rezultatą išlygino. Psichologiškai sugniuždyti kroatai 11 metrų baudinių serijoje atsitiesti jau nepajėgė.
2008-06-21

Lietuvos futbolo čempionas nugalėjo Rumunijos klubą

Lietuvos čempionas Kauno FBK „Kaunas“ futbolo klubas kontrolinių rungtynių seriją treniruočių stovykloje Antalijoje (Turkija) pradėjo pergale. Ketvirtadienį kauniečiai 1:0 (0:0) privertė pasiduoti „Vaslui“ futbolininkus, kurie Rumunijos čempionate užima septintąją vietą.Pasak „Kauno“ ekipos svetainės internete, pergalingo įvarčio autoriumi tapo bosnis Edinas Pehličius (52 min.).„Pirmąjį kėlinį komandai atstovavo viena sudėtis, antrąjį - visiškai kita.
2008-02-15

"FBK Kaunas" pralaimėjo atsakomąsias rungtynes Glazgo "Celtic" 0:1

Lietuvos čempionai Kauno "FBK Kaunas" futbolininkai trečiadienį Glazge sužaistose Europos futbolo klubų Čempionų lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse pralaimėjo Škotijos vicečempionui Glazgo "Celtic" 0:1 (0:1) ir nepateko į kitą etapą. Pirmąjį mačą prieš savaitę Kaune lietuviai buvo pralaimėję net 0:4 (0:2) ir neturėjo didesnių vilčių mesti iššūkį rangu aukštesniems varžovams. Turėdami keturių įvarčių pranašumą, škotai neabejojo savo pergale ir žaidė ne geriausios sudėties.
2003-08-07

FBK "Kaunas" baigė pasirodymą "Sandraugos taurės-2003" futbolo turnyre

Trečiadienį (01.22) pirmosiose Maskvoje vykstančio tarptautinio "Sandraugos taurė-2003" futbolo turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Lietuvos čempionas FBK "Kaunas" 0:3 (0:3) pralaimėjo Tiraspolio "Šerif" (Moldova) komandai ir pasitraukė iš turnyro. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Kristianas Tudoras (9 min. ir 33 min. (11 m. b.)), vieną - Sergejus Dadu (2 min.