darius bagaslauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius bagaslauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius bagaslauskas“.

L. Grinčikaitė triumfavo šeštąkart iš eilės

Savaitgalį Vilniuje vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės uždarųjų patalpų varžybose nemažai sportininkų pasiekė geriausius sezono rezultatus Lietuvoje. Mūsų šalies sprinterė Lina Grinčikaitė, greičiausiai nubėgusi 60 metrų, LLAF taurės varžybas laimėjo šeštą kartą iš eilės. Penktą kartą iš eilės 400 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Vitalijus Kozlovas, ketvirtą kartą iš eilės 60 m barjerinį bėgimą laimėjo Simona Tamošaitytė, o trišuolio rungtį - Mantas Dilys.
2009-02-02

Sėkmingi Lietuvos bėgikų startai Baltarusijos sostinėje

Baltarusijos sostinėje vykusiose garsios bėgikės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo ir dešimt Lietuvos bėgikų. Nepralenkiamas vyrų 1 mylios bėgime buvo Vygantas Juškevičius (4 min. 12,70 sek.), o Andrejus Jegorovas (4:13,24) finišavo trečias. 400 m rungtyje antras finišavo Raimundas Turla (48,29 sek.), o Darius Bagaslauskas (1:52,54) 800 m distancijoje tenkinosi penktąja pozicija.