darius aleknavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius aleknavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius aleknavičius“.

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas Darius Aleknavičius palieka pareigas

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas Darius Aleknavičius palieka pareigas. Kaip ketvirtadienį pranešė Vilniaus savivaldybė, jis iš darbo išeina bendru šalių sutarimu.  Bendrovės vadovo pareigas D. Aleknavičius ėjo nuo 2021-ųjų birželio.  Naujas įmonės vadovas bus renkamas viešojo konkurso būdu. Vilniaus savivaldybė BNS informavo, kad naujas įmonės vadovo konkursas planuojamas dar gruodį.
2023-12-14

Remigijus Šimašius nutraukus viešojo transporto vairuotojų streiką: „Labai džiaugiuosi“

Vilniaus viešojo transporto vairuotojai po pustrečios savaitės nutraukė streiką. Sostinės gyventojai, nors ir išreiškė vairuotojams palaikymą, visgi žinią sutiko džiugiai – nebereikės ilgai laukti atvažiuojančių autobusų ir šalti stotelėse. Tiek „Vilniaus viešasis transportas“, tiek vairuotojų profsąjunga susitarimą vadina kompromisiniu. Nors streikavusiems vairuotojams už nedarbo dienas sumokėta nebus, jų gerovei įmonė per metus skirs apie milijoną eurų.

VVT pateikė streikuojančiai profsąjungai kompleksinį pasiūlymą: „Viskas išdiskutuota, labai aišku“

  Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) darbuotojų profsąjungai antradienį pateikė kompleksinį pasiūlymą reikalavimams spręsti, dėl jų diskusijas ketinama tęsti trečiadienį. „Pateikėme šiandien kompleksinį pasiūlymą profesinei sąjungai išspręsti reikalavimus, dėl stažo, priemokų (...)  profesinė sąjunga savo atsakymo nepateikė, sakė, kad pateiks savo atsakymą rytoj į tai, ką mes pasiūlėme“, – BNS sakė VVT vadovas Darius Aleknavičius.

Streikuojančius vairuotojus vadovybė kaltina siekiu leisti girtauti darbe: profesinė sąjunga atkerta – tai melas

Savivaldybės bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojai pradėjo antrą streiko savaitę. O sostinės gyventojai ir toliau šąla stotelėse, nes transportas atvažiuoja kur kas rečiau. Įmonės vadovybė kaltina profsąjungą nenoru susitarti ir netgi siekiu leisti girtauti darbe. Profesinė sąjunga atkerta – visa tai yra melas.

Autobusų ir troleibusų vairuotojai pasipasakojo apie algas: „Būna ir 700“

Sostinės autobusų ir troleibusų vairuotojų streikas teisiasi. Savaitė derybų nuėjo niekais – profsąjungos toliau reikalauja geresnių darbo sąlygų, o savivaldybė nenusileidžia. Nors abi pusės žada toliau kalbėtis, ieškoti išeičių, kol nebus pasiektas susitarimas, streikas gali tęstis nors ir iki metų galo ar net ilgiau. Automobilių neturintiems vilniečiams toliau teks grūstis sausakimšose autobusuose, ilgiau šalti stotelėse.
2022-12-09

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas: derybose su profsąjunga žengtas „žingsnis atgal“

Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) su streikuojančia profsąjunga iki penktadienio pietų nerado bendrų sprendimų – bendrovės vadovas Darius Aleknavičius sako, kad įvyko „žingsnis atgal“, jos bus tęsiamos ir popietę, o jei prireiks – ir savaitgalį. Tai tvirtina ir profsąjunga. Anot VVT vadovo, derybos vyko kasdien, ketvirtadienį būta efektyvaus postūmio.
2022-12-09

Streikuojantys autobusų vairuotojai: „Tiesiai šviesiai galime sakyti, kad mus apgavo“

Chaosas Vilniuje: nuo ankstaus ryto autobusų stotelės pilnos besibūriuojančių, šąlančių žmonių. Prasidėjus autobusų ir troleibusų vairuotojų streikui kai kur atvažiuoja vos kas ketvirtas autobusas, tad keleiviai priversti į juos grūstis, kai kas ir netelpa. Dėl prastų darbo sąlygų bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojai pradėjo neterminuotą streiką. Jie tikina, kad streiką baigs tada, kai į jų reikalavimus atsižvelgs įmonės vadovai.

Vilniečių laukia chaosas gatvėse: nuo pirmadienio masiškai streikuos autobusų, troleibusų vairuotojai

Vilniečių laukia chaosas – teks apsišarvuoti geležine kantrybe. Nuo pirmadienio masiškai streikuos autobusų, troleibusų vairuotojai. Beveik 450 vairuotojų nedirbs, dalyje maršrutų į gatves išriedės tik kas antra transporto priemonė: miestiečiai šals stotelėse, grūsis autobusuose. Nors Vilniaus miesto savivaldybė iki kitos savaitės dar tikisi išvengti streiko, vairuotojai nuleisti rankų neketina – reikalauja didensių algų ir geresnių darbo sąlygų.

Autobusų vairuotojai ruošiasi streikuoti: kai kam per 7 metus nepakilo net 100 eurų

Sostinės autobusų ir troleibusų vairuotojai rengiasi streikui, tad keleiviai gali ruoštis transporto laukti ilgiau. Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojai sako nebegalintys kęsti, kaip jų reikalavimų kelti algas negirdi įmonės vadovybė. Vairuotojai skundžiasi esą darbas sunkus, o atlyginimas per mažas, sąlygos tokios prastos, kad net pavalgyti nepavyksta. Bendrovės atstovai atkerta, kad gerina sąlygas darbuotojams ir rėžia: streiką rengianti profsąjunga tenori konflikto.

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovybė ir profsąjungos sės prie derybų stalo

„Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) vadovybė ir profsąjungos trečiadienį tarsis dėl profesinių sąjungų reikalavimo gerinti darbo sąlygas, pasirašyti naują kolektyvinę sutartį. Derybose su pastaruoju metu protestus rengiančia didžiausia įmonės profesine sąjunga planuoja dalyvauti įmonės valdybos atstovai, vadovas Darius Aleknavičius.
2022-01-19
REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus gatvėmis riedės 24 metrų ilgio troleibusas: nurodė maršrutą

Į Vilniaus gatves išriedės ilgiausias Lietuvos istorijoje troleibusas. Kaip skelbiama pranešime, šventiniu laikotarpiu vilniečiai turės išskirtinę progą pasivažinėti išskirtiniu, daugiau nei 24 metrų ilgio, troleibusu, kuris yra net ketvirtadaliu – 6 metrais – ilgesnis už tuos, kurie matomi sostinės gatvėse. 3 dalių „Solaris Trollino 24 Metrostyle“ troleibusas Vilniaus gatvėmis kursuos nuo gruodžio 14 d. iki sausio vidurio.

Vilniaus savivaldybė apie vairuotojų planuojamą streiką: gyventojams paslaugos negali strigti

Vilniaus viešojo transporto vairuotojams protestuojant ir planuojant rengti streiką, trečiadienį miesto viešojo transporto kokybei aptarti susitiko Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Darius Aleknavičius ir „Susisiekimo paslaugos“ direktorius Gintaras Macijauskas. Savivaldybė sako aptarusi vairuotojų profesinės sąjungos keliamus reikalavimus, planuojamą streiką ir apgailestauja, kad apie jį sužinojo tik iš žiniasklaidos.

Turtingiausi valstybinių įmonių vadovai: turtą kaupia ir mokyklų vadovės

Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) pradėjus viešai skelbti daug daugiau duomenų, matyti, kokius turtus kaupia ne tik Seimo nariai, ministrai, prezidentė, bet ir valstybinių įmonių vadovai ir jų pavaduotojai. Naujienų portalas tv3.lt peržvelgė valstybės ir savivaldybių įstaigų, kitų biudžetinių įstaigų vadovų, jų pavaduotojų bei valstybės ir savivaldybių įmonių vadovų ir jų pavaduotojų turto deklaracijas. Lentelėje straipsnio apačioje rasite TOP dvidešimtuką.
2018-08-01

Dėl pertvarkos darbo neteks iki 150 „Kelių priežiūros“ darbuotojų

Tęsiant kelių priežiūros bendroves sujungusios valstybės įmonės „Kelių priežiūra“ pertvarką, šiemet darbo gali netekti iki 150 žmonių. „Privalome optimizuoti veiklą, todėl keičiame struktūrą ir atsisakome perteklinių administracinių funkcijų“, – antradienį žurnalistams sakė „Kelių priežiūros“ vadovas Darius Aleknavičius. Anot jo, bendrovė atleidžiamiems darbuotojams padės ieškant naujo darbo. Dabar „Kelių priežiūroje“ dirba apie 2,6 tūkst. darbuotojų.
2018-05-08

Remigijus Šimašius: nemanau, kad suklaidinau rinkėjus

 „Didesnė koalicija yra ir didesnė atrama. Reikės priimti sudėtingus sprendimus, reikės daugumos. Ir ta dauguma turi išlikti per visas audras. Net jeigu kažkas pavargs ar palūš, man svarbu, kad koalicija būtų tvirta nuo pat pradžios“, – teigia išrinktasis Vilniaus meras Remigijus Šimašius, suklijavęs plačią koaliciją iš penkių partijų, nors būtų užtekę ir trijų partijų mandatų. Apie naują koaliciją, postų dalybas ir būsimas naujoves – pokalbis su R. Šimašiumi.

Darius Aleknavičius Vilnių sieks grąžinti į išgalių rėmus

 Agnė Skamarakaitė, LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt Nepartinis kandidatas į Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus postą Darius Aleknavičius sako, kad pagrindinio tikslo Vilniuje įgyvendinimas bus galvos skausmas ne tik jam, bet ir merui bei visai koalicijai. „Turi būti gyvenama pagal išgales. Tai – pats svarbiausias principas“, – sako D. Aleknavičius. – Verslo sluoksniuose, manau, esate žinomas neprastai. Esate vadovavęs gana skirtingoms įmonėms.
Aktualijos 2015-03-31

Baltic Ground Services planuoja užimti 30% Vilniaus tarptautinio oro uosto krovinių rinkos

Baltic Ground Services, tarptautinė antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo bei aviacinių degalų teikėja, praneša apie savo tolesnės plėtros ir veiklos diversifikavimo planus. Artimiausiu metu įmonė svarsto galimybę atidaryti 2 500 kv. m. krovinių aptarnavimo centrą dalyje aviacijos verslo įmonių grupei Avia Solutions Group priklausančių pastatų. Pradėsiantis veiklą Vilniaus tarptautinio oro uosto teritorijoje, naujas centras aptarnautų krovinius ir iš miesto.
2014-09-29
Į viršų