Dario Gjergja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Dario Gjergja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Dario Gjergja“.

Belgų treneris po nesėkmės prieš Europos čempionus kritikavo teisėjus: „Lygybė krepšinyje neegzistuoja“

Europos čempionai slovėnai vos neprisižaidė aštunfinalyje. Luka Dončičiaus tempiama Slovėnijos rinktinė tik ketvirtajame kėlinyje 88:72 (24:19, 20:22, 19:19, 25:12) palaužė Belgiją. Vienu metu belgai dar pirmavo 64:63, taip priversdami slovėnų strategą Aleksandrą Sekuličių paprašyti minutinės pertraukėlės. Visgi šaltas dušas kėlinio pradžioje prikėlė slovėnus, kurie atsakė galingu spurtu 8:0, galiausiai pabėgo nuo varžovų ir išlaikė pergalingą pranašumą.