dariaus ir girėno stadionas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dariaus ir girėno stadionas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dariaus ir girėno stadionas“.

Kaune statomam lengvosios atletikos maniežui suteiktas Valdo Adamkaus vardas

Žaliakalnyje greta Dariaus ir Girėno stadiono statomam lengvosios atletikos maniežui Kauno savivaldybės taryba antradienį suteikė kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus vardą. Tokiam sprendimui taryba pritarė bendru sutarimu. Sprendimą parengė Kauno vadovas Visvaldas Matijošaitis.

Oficialu: Jessica Shy vienintelį šiemet koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune

Oficialiai patvirtinta: Jessica Shy vienintelį savo šių metų koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Populiarioji dainininkė, kurios koncertus 2023-aisiais žiūrovai rinkosi dažniausiai, šiemet su gerbėjais susitiks tik vieną kartą. Įspūdingas ir abejingų nepaliksiantis Jessica Shy šou Dariaus ir Girėno stadione Kaune bus surengtas priešpaskutinę vasaros dieną – rugpjūčio 30-ąją.
104
2024-03-04

„Žalgiris Group“ pasirašė sutartį dėl Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės valdymo

Penktadienį „Žalgiris Group“ pasirašė sutartį su Kauno miesto savivaldybe dėl Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės valdymo ateinantiems 15 metų. „Žalgiris Group“ atstovai stadione ir arenoje jau planuoja įžymių atlikėjų koncertus ir sporto renginius keleriems metams į priekį ir pabrėžia, kad tiek halė, tiek ir stadionas bus skirti ne tik masiniams renginiams – juose sportuoti ir leisti laisvalaikį galės ir kauniečiai.
2024-02-23

Gitanas Nausėda: šiuo metu nacionalinis yra Kauno stadionas

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad iš tiesų šiuo metu nacionaliniu turėtų būti laikomas Kaune esantis Dariaus ir Girėno stadionas. „Svarbiausia, ne kaip pavadinsime, o koks stadionas bus de facto. Šiuo metu Kauno stadionas de facto yra nacionalinis“, – trečiadienį paskelbtame interviu „Kauno dienai“ sakė G. Nausėda. Prezidentas sakė, kad ankstesnio apsilankymo metu Kauno stadionas jam paliko gerą įspūdį.

Kauno Dariaus ir Girėno stadioną bei Sporto halę turėtų prižiūrėti „Kauno arena“

 Kauno Dariaus ir Girėno stadiono bei Sporto halės operatore turėtų tapti bendrovė „Kauno arena“. Ji konkurse pateikė geriausią pasiūlymą, o dėl sutarties pasirašymo dar spręs miesto taryba. Konkurso laimėtoja pasirinkta pagal didžiausią pasiūlytą metinį mokestį miestui bei mažiausią vidutinę svertinę kapitalo kainą ir mažiausią investicijų kainą, pranešė Kauno savivaldybė.

Edo Sheerano koncertas Baltijos šalyse išparduotas rekordišku greičiu

Ketvirtadienį, spalio 26-osios rytą startavusi bilietų prekyba į Edo Sheerano koncertą, kuris vyks kitų metų rugpjūčio 3 d. S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune, sulaukė dar nematyto susidomėjimo. Susidomėjimas buvo toks didžiulis, kad norintieji įsigyti bilietus turėjo laukti virtaulioje eilėje, kas yra įprasta pasaulinė didžiųjų renginių bilietų pardavimo praktika, tačiau gana retas reiškinys Baltijos šalių renginių rinkoje.
2023-10-27

LFF taurės finalas: dramomis ir išbandymais pažymėtas finalininkų kelias iki lemiamos kovos

Jau šį savaitgalį Kaunas ir visa Lietuva gyvens futbolu – čia vyks FIFA bei Lietuvos legendų proginės rungtynės bei LFF taurės finalas. LFF finalo rungtynės Dariaus ir Girėno stadione bus žaidžiamos spalio 1 dieną (sekmadienį), nuo 17.30 val. Spalio 1 dieną dėl LFF taurės trofėjaus susikaus FK „TransINVEST“ bei FA „Šiaulių“ futbolininkai.
2023-09-26

Įspūdingas „SEL“ šou Kauno stadione – jau šį šeštadienį: Egidijus Dragūnas siunčia svarbią žinią

Iki didžiausio ir įspūdingiausio „SEL“ koncerto Kauno Dariaus ir Girėno stadione liko visai nedaug – jau šį šeštadienį, rugpjūčio 26 dieną, į jį rinksis dešimtys tūkstančių didžiausių grupės gerbėjų. Prieš šį renginį Egidijus Dragūnas turi svarbią žinią visiems atvyksiantiems.  „Labai džiaugiuosi, kad jūsų bus tiek daug, tačiau iš anksto siūlau pagalvoti, kaip atvyksite į koncertą, nes automobilių statymas prie stadiono gan problematiškas – vietų tam beveik nėra.
2023-08-21

Aukščiausios kokybės bėgimo takai Dariaus ir Girėno stadione neatlaikė nė metų – atsirado įtrūkimai

Pernai rudenį atidarytas naujasis Dariaus ir Girėno stadionas Kaune pristatytas kaip aukščiausios klasės, bet nepraėjus net metams laiko jau kyla abejonių dėl tikrosios kokybės – sutrūkinėjo bėgimo takai. „Kaunas tvarkosi“, – socialiniame tinkle stadiono bėgimo tako nuotrauka pasidalijo fotografas Saulius Čirba.
95 2023-08-16

Pamatykite: gausios „Lech“ klubo sirgalių minios eisena Kauno gatvėmis

Prieš ketvirtadienio vakaro „Kauno Žalgirio“ ir Poznanės „Lech“ komandų rungtynes lenkų klubo sirgaliai surengė įspūdingą eiseną Kauno miesto gatvėmis. Daugmaž tūkstantis svečių sirgalių surengė triukšmingą eiseną į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną. Mėlynai-baltų sirgalių jūra skandavo įvairias „Lech“ palaikančias skanduotes. Priminsime, kad komandų akistatą šįvakar prasidės 19 valandą.
2023-08-03
REKLAMA
REKLAMA

Lenkų futbolo sirgaliai Kauno stadioną pažymėjo piešiniu – sureagavo ir miesto savivaldybė

Ketvirtadienį UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje ietis Kaune surems vietos „Kauno Žalgiris“ ir Lenkijos Poznanės „Lech“. Į Kauną atvykę Lenkijos klubo sirgaliai prieš rungtynes jau spėjo ir pasižymėti. Itin triukšmingu palaikymu garsėjantys „Lech“ sirgaliai sugebėjo prasmukti į stadioną ir išpaišyti vieną iš jo sienų piešiniu, kuriame pavaizduotas komandos spalvų šaliką dėvintis ožys. Pranešama, kad Kaune šįvakar svečius palaikys kiek daugiau nei tūkstantis sirgalių.
68 2023-08-03

Iki SEL šou Kaune liko mėnuo: esame visiškai pasiruošę nustebinti kiekvieną, kuris ateis

Iki didžiausio ir įspūdingiausio SEL koncerto Kauno Dariaus ir Girėno stadione liko lygiai mėnuo. Tačiau Egidijus Dragūnas teigia, kad viskam jau pasiruošta – šou galėtų vykti ir šiandien.  „Po to, kai nusprendėme rengti koncertą, viskas dėliojosi kosminiu greičiu – susirašiau planą, kurio laikiausi, tad, jei renginys vyktų šiandien, net ir tokiu atveju viskam būtų pasiruošta 110 procentų“, – sakė Selas.
77 2023-07-26

Pasaulinių žvaigždžių koncertuose apsilankęs Egidijus Dragūnas: prieš SEL šou – dar daugiau įkvėpimo

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki didžiausio ir įspūdingiausio SEL koncerto rugpjūčio 26 dieną Kauno Dariaus ir Girėno stadione, Egidijus Dragūnas dėlioja paskutinius akcentus ir jau aiškiai žino, kokia yra jo vizija šiam pasirodymui. Ieškoti netradicinių, dar Lietuvoje nematytų sprendimų padėjo ir neseniai aplankyti pasaulinių žvaigždžių, tokių kaip Beyonce, Weeknd, „Rammstein“ bei „Depeche Mode“ koncertai užsienyje. „Tai, ką pamačiau ten, buvo žodžiais sunkiai nupasakojama.
378 2023-07-13

„SEL“ koncertą Kaune rengti padeda dirbtinis intelektas

Artėjant „SEL“ koncertui Kauno Dariaus ir Girėno stadione rugpjūčio 26 dieną, aiškėja vis daugiau intriguojančių detalių apie būsimą šou. Egidijus Dragūnas pasakoja, kad šis renginys daugeliu aspektų bus išskirtinis – tam pasitelkiamas net dirbtinis intelektas.  „Susirinkusieji išvys įspūdingą sceną bei šou, o tam, kad koncertas būtų išskirtinis visomis prasmėmis, sugalvojome naują koncepciją ir tam pasitelkėme dirbtinį intelektą.
2023-06-30

Istorinėse Lietuvai rungtynėse – titaniškomis pastangomis pasiektos lygiosios

Lietuvos rinktinė pakrikštijo Dariaus ir Girėno stadioną. Edgaro Jankausko vadovaujama reprezentacinė šalies futbolo rinktinė šeštadienio vakarą Kaune žaidė Europos čempionato atrankos rungtynes. Mūsiškiai 1:1 sužaidė su Bulgarijos futbolininkais ir iškovojo pirmuosius taškus G grupėje. Visi pagrindiniai rungtynių įvykiai įvyko per pirmąsias 17 min. Susirinkusius žiūrovus į euforiją jau 15 min. pasiuntė Edvinas Girdvainis.
355 2023-06-17

„SEL“ koncertas Kauno stadione taps rekordiniu: tokios scenos Lietuvos muzikos istorijoje dar nebuvo

Rugpjūčio 26 dieną drebės ne tik Kauno Dariaus ir Girėno stadionas, bet ir visos miesto apylinkės, nes organizuojamas „SEL“ koncertas savo masteliu žada pranokti visus iki šiol Lietuvoje vykusius renginius. Planuojama, jog į šou susirinkę 40 tūkstančių gerbėjų, išvys išties įspūdingą reginį. Šiandien skelbiamos naujausios techninės detalės.
57 2023-05-25

Su Eurolygos ketvirtfinalio bilietu – į Dariaus ir Girėno stadioną vos už 3 eurus

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą stos į trečiąsias Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes su „FC Barcelona“ ekipa, o „Kauno Žalgirio“ futbolininkai jau kitą dieną Dariaus ir Girėno stadione susitiks su lygos lyderiu „Panevėžiu“. „Žalgirio“ organizacija visiems kauniečiams ir miesto svečiams paruošė naują pasiūlymą – su Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių bilietu į futbolo rungtynes patekti bus galima vos už 3 eurus.
2023-05-03

Dėlionė beveik baigta: Kaune įsibėgėjo uždaro lengvosios atletikos maniežo statybos

Pernai užbaigus Dariaus ir Girėno stadiono bei Sporto halės rekonstrukcijas, Žaliakalnyje pabaigos link artėja viso Ąžuolyno daugiafunkcio komplekso dėlionė. Šiomis dienomis veiksmas verda greta jau pastatytų ir sutvarkytų objektų – kyla uždaras išskirtinės formos lengvosios atletikos maniežas. Atverti erdvę sportininkams planuojama kitąmet. Iškilo pirmosios kolonos „Sezoniškumas neturėtų trukdyti treniruotis ir siekti aukščiausių rezultatų.
2023-04-11

Dariaus ir Girėno stadionas pasitinka naują sezoną: pirmąkart „ankstins“ pavasarį – „budins“ veją

Pernai lapkritį žiemiškai pauzei „užmigdyta“ Dariaus ir Girėno stadiono futbolo aikštė netrukus sulauks procedūrų, kurios mūsų šalies sporto aikštynuose bus atliktos pirmą kartą, rašoma pranešime žiniasklaidai. Tikslas – paspartinti pavasarį ir „pažadinti“ žalią veją aktyvesnei vegetacijai, kad žaidėjai ir aistruoliai bemaž mėnesiu anksčiau turėtų progą pasimėgauti pirmosiomis šių metų futbolo emocijomis aikštėje bei tribūnose.
2023-03-15

Lietuvos futbolo rinktinė po devynerių metų grįžta į Dariaus ir Girėno stadioną

Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė po ilgos pertraukos vėl žais Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Tai bus Baltijos taurės rungtynės su Islandijos rinktine. Mačas Kaune vyks lapkričio 16 dieną, pradžia – 19 valandą. Tai bus pirmasis Baltijos taurės pusfinalis, antrajame susitiks Latvijos ir Estijos nacionalinės rinktinės. Finalas bei kova dėl trečios vietos vyks lapkričio 20 dieną.
2022-10-28

Stadiono Kaune atidaryme – būrys žinomų žmonių: tarp jų Bosai, Sabonis

Kaune Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo rungtynėmis sekmadienį atidarytas renovuotas Dariaus ir Girėno stadionas. Atidaryme dalyvavo būrys žinomų žmonių. Tarp jų – verslininkai Daina ir Antanas Bosai, lietuvos krepšinio legenda Arvydas Sabonis, parlamentaras Saulius Skvernelis ir kiti.
93 2022-10-16

Stadiono Kaune atidarymas neapsiėjo be kuriozų: nušvilptos Matijošaičio ir vieno iš LFF vadovų kalbos

Kaune Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo rungtynėmis sekmadienį atidarytas renovuotas Dariaus ir Girėno stadionas. Renginio atidarymo ceremonijoje Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sakė, kad „pagaliau išsipildė Dariaus ir Girėno svajonė ir Kaunas turi vienintelį Lietuvoje futbolo stadioną“. „Lietuva, pasistačiusi šį stadioną Kauno asmenyje laimėjo didijį didijį prizą“, – kalbėjo jis.
164 2022-10-16

Kaune atidaromas renovuotas Dariaus ir Girėno stadionas

Kaune Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo rungtynėmis atidaromas renovuotas Dariaus ir Girėno stadionas.  Renginys prasidės atidarymo ceremonija, vėliau vyks LFF finalo rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ bei laimėtojų apdovanojimai. Po jų vyks šou su Lietuvos atlikėjais ir fejerverkais. Kaip skelbia Kauno miesto savivaldybė, visi įsigiję bilietą į atidarymo renginį galės viešuoju transportu vykti nemokamai.

Kauno Dariaus ir Girėno stadionas bus atidarytas spalio 16 dieną LFF taurės finalu

Renovuotas Kauno Dariaus ir Girėno stadionas bus atidarytas kitą sekmadienį, spalio 16 dieną, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo rungtynėmis „Minčių atidarymui buvo ne viena ir ne dvi. Su meru ir jo komanda kalbėjomės apie galimas opcijas. (...) Galiausiai priimtas sprendimas ir dėl to taip ilgai nepranešėme, kur vyks LFF taurės finalo rungtynės“, – antradienį spaudos konferencijoje sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.
2022-10-04

Kliūčių nebėra – LFF taurės finalas Dariaus ir Girėno stadione

Tai, kas ilgus metus atrodė neįmanoma, spalio 16 dieną taps realybe – Lietuvoje futbolo rungtynės vyks keturių žvaigždučių stadione. Artimiausiu metu turėtų būti oficialiai paskelbta, kad „Hegelmann“ LFF taurės finalas vyks renovuotame S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune. 18:00 valandą prasidėsiančioje dvikovoje į aikštę žengs Vilniaus „Žalgirio“ – Kauno „Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ – „Panevėžio“ porų nugalėtojai.
2022-09-20

Istorinė diena: patvirtinta Dariaus ir Girėno stadiono statybų pabaiga

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija patvirtino Kauno Dariaus ir Girėno stadiono statybų pabaigą. „Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija informuoja, kad 2022-09-19 užbaigta sporto paskirties pastato – S. Dariaus ir S. Girėno stadiono, esančio adresu Perkūno al. 5, Kaune, statybos užbaigimo procedūra ir objektui išduotas statybos užbaigimo aktas“, – BNS pirmadienį informavo inspekcija.
2022-09-19

UEFA įvertinimas ir Kauno paaiškinimas, kodėl vėluoja Dariaus ir Girėno stadiono atidarymas

Liepą Kaune svečiavęsis Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) inspektorius oficialioje ataskaitoje teigiamai įvertino Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcijos eigą. Svečias iš Serbijos išskyrė gerai išplanuotas erdves ir neabejojo, kad užbaigus visus darbus statinys atitiks 4 kategorijos reikalavimus. Tai bus kol kas vienintelis toks stadionas Lietuvoje, atversiantis duris aukščiausio lygio futbolo rungtynėms.
2022-08-24

Kaunas stadiono duris tikisi atverti jau netrukus: komisijai priduoti žada dar rugpjūtį

Kauno Dariaus ir Girėno stadioną priduoti valstybinei statybos užbaigimo komisijai tikimasi dar šį mėnesį, BNS pirmadienį informavo savivaldybė. „Dariaus ir Girėno stadione statybų darbai iš esmės baigti. Darbininkai šalina pastebėtus nežymius trūkumus, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai iki smulkmenų, – BNS atstiųstame komentare sakė Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis. – Tikimasi per rugpjūčio mėnesį priduoti statinį valstybinei statybos užbaigimo komisijai.

Pamatykite: įspūdingo grožio atnaujintas Dariaus ir Girėno stadionas

Kauno Dariaus ir Girėno stadiono atnaujinimas beveik baigtas. Kauno miesto savivaldybė informuoja, kad Dariaus ir Girėno stadione visą aikštę dengia žalia veja. Dieną stadioną kaitina saulė arba laisto lietus, o naktimis – nušviečia ryškūs stadiono prožektoriai. Kauno savivaldybė skelbia, kad liko tik paskutinieji darbai ir rudenį stadionas turėtų pradėti savo veiklą.
90 2022-06-17

Perspėja, kad laukia stagnacija dar viename sektoriuje: kainų augimas – neišvengiamas

Infliacijai Lietuvoje mušant rekordines aukštumas, statybų verslas susiduria su sunkumais. Statybų verslas teigia, kad valdžia privalo imtis veiksmų, kitaip projektų įgyvendinimas lėtės arba apskritai stos. Tuo metu Vilniaus ir Kauno savivaldybės ramina, kad jų didieji statybos projektai dėl infliacijos trikdžių nepatyrė ir juda į priekį. Statybos įmonės jau kurį laiką bando atkreipti dėmesį į augančias kainas.

Kauno stadione darbus tikimasi baigti iki liepos: aiškėja, kada planuojama surengti pirmąsias futbolo rungtynes

Kauno Dariaus ir Girėno stadione statybos darbus tikimasi baigti iki liepos vidurio, o pirmąsias futbolo rungtynes surengti rudens pradžioje, sako savivaldybės atstovai, trečiadienį apžiūrėję darbų eigą. „Kaunas ryškiai – vienas-nulis laimi prieš Vilnių“, – lankydamasis stadione žurnalistams sakė meras. „Stovime stadione, kuriam liko iki atidarymo mėnuo ir maksimum dvi savaitės“, – pridūrė jis.

Pabaigtuvių nuotaikos: Dariaus ir Girėno stadione jau atlikta apie 85 proc. darbų

Žaliakalnio sporto ir laisvalaikio komplekse – pats darbų įkarštis, iš tolo matomi pokyčiai. Didžiausias šalyje stadionas „įgauna formą“: artėja žalios vejos klojimas aikštėje ir dangos tiesimas bėgimo take aplink ją, tvirtinami fasado akcentai – specialiai šiam projektui gamintos ilgaamžės aliuminio lamelės. Stogu dengtose tribūnose baigta montuoti tūkstančiai kėdžių. Pabaigtuvės – jau šią vasarą – drauge su greta rekonstruota Sporto hale ir iš pagrindų atnaujinta Sporto gatvės erdve.
2022-03-26

Paaiškėjo, kada po rekonstrukcijos Kaune atsivers nacionalinis stadionas

Iki rekonstruojamo multifunkcinio Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono atidarymo liko kiek daugiau nei pusmetis. Nors kasdien beveik 150 statybininkų dirba prie grandiozinio projekto, kuriam jau keletą mėnesių klijuojama nacionalinio stadiono etiketė, jo užbaigimas planuojamas 2022-ųjų gegužę. „Viskas kol kas vyksta sklandžiai. Nuo grafiko neatsiliekame ir kažkokių papildomų problemų nėra, – kalbėjo projekto vadovas Lauras Zakaras.
2021-09-21

Teks palaukti: Kauno stadionas bus atidarytas vėliau, nei planuota

Rekonstruojamas Kauno Dariaus ir Girėno stadionas bus atidarytas vėliau nei planuota, atidarymas gali persikelti į kitus metus, šeštadienį pranešė portalas kasvykstakaune.lt . Vėlesnį nei planuota stadiono atidarymą prognozuoja jį šią savaitę apžiūrėję Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai, vertinę stadiono įrengimo darbus, skelbia portalas.
Aktualijos 2021-08-09

Lietuvoje dirbantiems turkams ne tik nemoka algų, bet ir klaikiai maitina

Kaune S. Dariaus ir S. Girėno stadioną statantiems turkų darbininkams vis dar niekaip neišeina susitarti su darbdaviais. Darbuotojai niekaip nesulaukia žadėto atlygio. O spaudimas iš darbdavių pusės ėmė augti ir vis mažėjančiomis maisto porcijomis. Darbininkus palaikanti Gegužės 1-osios profesinė sąjunga šiandien socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino darbininkų atsiųsta pusryčių nuotrauka, kurioje beveik tuščia lėkštė – kiaušinis, bandelė, sviestas, kelios alyvuogės ir šiek tiek džemo.
2020-01-10

Kaune stadioną rekonstruojantys ir pinigų negaunantys turkai pradeda bado streiką

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis dar pernai gyrėsi, kad statybos darbus Dariaus ir Girėno stadione sustabdyti gali tik karas ir laikinoji sostinė pirma turės profesionalų stadioną – jau kitąmet. Tačiau, panašu, kad tokie mero planai teliks svajonėmis, mat stadiono rekonstrukciją jau kuris laikas paralyžiavo turkai darbininkai. Jie skundžiasi, kad algų iš savo darbdavio nesulaukia jau gerą pusmetį, todėl į darbus nebegrįš.

Teismas sustabdė Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadiono rekonstrukciją

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcijos darbai negali būti pradėti, nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas, praėjusią savaitę tenkinęs Vilniaus inžinerinių tinklų bendrovės „Versina“ skundą ir taikęs laikinąsias apsaugos priemones, rašo kaunodiena.lt. „Byloje nėra įrodymų, kurie leistų spręsti, kad stadiono būklė kelią tokią grėsmę aplinkos ar visuomenės saugumui bei sveikatai, dėl ko egzistuotų būtinybė kuo skubiau pradėti grėsmes galinčius pašalinti statybos darbus.
2018-07-09

Šimtmečio įvykis: Lietuva pagaliau turės naują stadioną

Liepos pradžioje Kaune prasidės 35 mln. eurų vertės S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija. Naują stadioną Kaunas turėtų turėti po 20 mėnesių, teigia miesto meras. „Manome, kad per 20 mėnesių Kaunas ir visa Lietuva turės stadioną“, – penktadienį per spaudos konferenciją sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Pasak savivaldybės atstovų, bus pastatytas iš esmės naujas stadionas – bus palikti tik senojo pamatai.
2018-06-15

S.Dariaus ir S.Girėno stadioną Kaunas ketina išplėsti iki 20 tūkst. vietų ir įrengti maniežą

  Kauno miesto savivaldybė Ąžuolyne planuoja statyti daugiafunkcinį sporto ir laisvalaikio kompleksą, kuris apimtų dabartinį S.Dariaus ir S.Girėno stadioną, Kauno sporto halę ir lengvosios atletikos maniežą.   „Šioje vietoje numatome turėti daugiafunkcinį sporto ir laisvalaikio kompleksą Ąžuolyne. Tai nėra vizijos, tai yra šiai dienai pradėti darbai“, - penktadienį per spaudos konferenciją Kauno sporto halėje sakė miesto meras Visvaldas Matijošaitis.
2015-09-04

Kauno Dariaus ir Girėno stadiono atnaujinimas – prioritetinis miesto projektas

Maždaug 20 mln. litų vertės Kauno Dariaus ir Girėno stadiono atnaujinimas – prioritetinis miesto projektas, sako Kauno meras. Tačiau kol kas neprognozuojama, per kiek metų jis galėtų būti atnaujintas. „Matome, kad Vilnius daug dėmesio skiria nacionaliniam stadionui, o Klaipėda – savo baseinui.
2014-03-14

Futbolo sirgaliai antradienį sulaužė 275 kėdes ir sugadino bėgimo takelį

Po antradienį Kaune vykusių Lietuvos ir Bosnijos ir Hercogovinos komandų stadione šėlę sirgaliai sulaužė 275 kėdes ir sugadino dalį bėgimo takelio, praneša Kauno miesto savivaldybė. Už šiuos nuostolius, kurių tiksli suma dar nėra aiški, pagal sutartį atlygins Lietuvos futbolo federacija. Pranešama, kad sulaužytos kėdės ir 6 metaliniai rėmai, o žiūrovų pirotechnika apgadino apie 12 kvadratinių metrų bėgimo takelio.
2013-10-16

S. Dariaus ir S. Girėno stadiono bokštai – kritinės būklės

Ekspertai dar prieš kelerius metus konstatavo, kad sovietmečiu statyti S. Dariaus ir S. Girėno stadiono apšvietimo bokštai – kritinės būklės. Tačiau stadiono šeimininkė Kauno savivaldybė lėšų jiems tvarkyti – daugiau kaip ketvirčio milijono litų – vis dar neranda. Sinoptikams pranašaujant škvalus, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono vadovas ramiai nesijaučia. Dar prieš dvejus metus ekspertai nustatė, kad prieš 34 metus statyti keturi stadiono apšvietimo bokštai gali nugriūti.
titulinis 2012-07-30

Kauno taryba patvirtino Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcijos projektą

Gruodžio 28 dieną Kauno miesto taryba pritarė investicijų projekto „S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro“ stadiono rekonstrukcijos įgyvendinimui. UAB „Nacionalinių projektų rengimas" parengtame investicijų projekte numatyta įrengti 520 vietų VIP tribūną, stadiono vejos šildymo sistemą, stadiono avarinį apšvietimą ir autonominę elektros energijos sistemą.
2011-12-30

Politikų pažadai: „Dariaus ir Girėno“ stadioną atgaivins 12 mln. litų

Kauno miesto savivaldybės valdančioji dauguma nusprendė atgaivinti S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadioną. Miesto taryba įpareigojo šio centro direktorių bendradarbiauti su Lietuvos futbolo federacija ir parengti šio sporto centro stadiono rekonstravimo projektinį pasiūlymą bei techninį ekonominį pagrindimą. Taip pat įpareigota Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių organizuoti investicijų projekto „S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadiono Perkūno al.
2011-09-30

Premjeras: lėšų futbolo stadionui nėra numatyta

Premjeras dar kartą patvirtino, kad sporto problemos vyriausybei nerūpi. A. Kubilius trečiadienį žurnalistus patikino, kad valstybės biudžete lėšų padoriam futbolo stadionui nėra numatyta. A. Kubilius pažymėjo, kad stadionai gali tikėtis nebent privataus finansavimo ar bendro projekto tarp privataus ir valstybinio sektoriaus. Premjeras tikino, jog vertina Lietuvos futbolą, tačiau pabrėžė, jog ne tik valstybė, bet ir privatininkai turėtų pagalvoti apie finansinę paramą šiai sporto šakai.
Į viršų