dapkevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dapkevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dapkevičiūtė“.

„Šuolyje“ Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė rumbą šoks po vandeniu

Šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3 laukia dar viena įspūdinga didžiojo projekto „Šuolis“ transliacija. Nenumaldomai artėjant projekto finišui, dėl pergalės kausis ir įspūdingus šuolius į vandenį nuo tramplinų ir bokštų demonstruos aštuoni dalyviai: aktorius Andrius Žiurauskas, rašytojas Juozas Erlickas, jo dukra Radvilė Erlickaitė, šokėjas Marius Gaižauskas, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, didžėjus Sezzy, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas Remigijus Morkev...
2015-03-06

„Lithuanian Open 2013“: Lietuvos čempionai J. Venckus ir J. Dapkevičiūtė neprilygo latviams

Sportinių šokių klubo „Ratuto“ treneriai Virginijus ir Aušrelė Visockai pažymėjo savo veiklos trisdešimtmetį, o jų auklėtiniai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vykusiose PSŠF Lotynų Amerikos reitingo varžybose tapo prizininkais. Tradiciniame tarptautinių sportinių šokių festivalyje „Lithuanian Open 2013“ visą savaitgalį ant Vilniaus „Siemens“ arenos parketo sukasi poros.
2013-12-08

Lietuvos čempionų J. Venckaus ir J. Dapkevičiūtės palaikymo komandoje – ir jų tėvai

Trečią kartą Lietuvos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionais tapę J. Venckus ir J. Dapkevičiūtė norėtų gerai pasirodyti per Europos čempionatą Vilniaus „Ratuto“ sportinių šokių klubas tęsia gražias Lotynų Amerikos šokių tradicijas.
2013-03-20

„Lithuanian open 2012“ nugalėtojai: net pasaulio čempionate neduoda tokios taurės

Gruodžio 1–2 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje 12-ą kartą vyksta tradicinis tarptautinis sportinių šokių festivalis „Lithuanian open 2012“. Turnyro ketvirtfinalyje šoko keturios lietuvių poros, bet tik Jokūbui Venckui ir Jomantei Dapkevičiūtei pavyko patekti į pusfinalį, į finalą pora neprasibrovė. „Savo pasirodymą vertiname puikiai. Iš šių varžybų tikėjomės daug, nes savi žiūrovai, norėjosi kuo geriau pasirodyti, nes atėjo ir draugų.
2012-12-01

Šokėjai J. Venckus ir J. Dapkevičiūtė Europos čempionate pasidalijo 35-36 vietas

Ispanijoje vykusiame Europos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate Lietuvos čempionai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė (Vilniaus „Ratuto“ ir gimnastikos mokykla) pasidalijo 35-36 vietas. Nugalėjo Italijos atstovai Anjelas Landžela (Aniello Langella) ir Kristina Mošenska. Sidabras atiteko Rusijos, o bronza - Danijos šokėjams. Antonas Puzravinas ir Ala Karpenko (Vilniaus „Ratuto“ ir gimnastikos mokykla) užėmė 54-ąją vietą. Čempionate dalyvavo 71 pora.
2012-04-09

Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai – J. Venckus ir J. Dapkevičiūtė

Šiaulių arenoje vykusio Lietuvos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionato nugalėtojais suaugusiųjų grupėje tapo Vilniaus „Ratuto“ ir gimnastikos mokyklos atstovai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė. Jie šalies čempionais tapo antrus metus iš eilės.
2012-02-28

Lietuvos šokėjai Rygoje užėmė trečią vietą

Rygoje vykusiose „Latvian Open 2011“ WDSF International Open standartinių sportinių šokių varžybose  Vilniaus klubo „Dileksa“  šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva pateko į finalą ir iškovojo trečią vietą. Pirmi buvo rusai, antri latviai. Dalyvavo 47 poros. Tose pat varžybose Lotynų Amerikos šokių programoje Vilniaus klubo „Ratuto“ pora Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė tarp dalyvavusių 56 porų iškovojo aukštą šeštą vietą.