dano pozniako turnyras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dano pozniako turnyras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dano pozniako turnyras“.

Tarptautinio Dano Pozniako turnyro finiše auksą Lietuvai iškovojo Renatas Krepštulis

Baigėsi kovo 13-16 dienomis Vilniuje vykęs, jau 19 metus iš eilės organizuotas, tarptautinis pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo jaunimo bokso turnyras, kuriame lietuviai iškovojo trylika medalių. Pasirodymai penktadienį vykusiuose pusfinaliuose ir šeštadienį praūžusiuose finaluose lėmė, kad D. Pozniako turnyre Lietuvos atstovai laimėjo vieną aukso, keturis sidabro ir net aštuonis bronzos apdovanojimus.
2024-03-16

Dano Pozniako bokso turnyre paaiškėjo visi finalinių kovų dalyviai

Vilniuje tęsiasi kovo 13-16 dienomis vykstantis, jau 19 metus iš eilės organizuojamas, tarptautinis pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo jaunimo bokso turnyras, kuriame paaiškėjo visi finalinių kovų dalyviai. Svarbią pergalę pasiekė ir kelialapį į finalą iškovojo Renatas Krepštulis (svorio kategorija iki 63,5 kg), kuris pusfinalyje po atkaklios kovos 3:2 (29:28, 29:28, 27:30, 29:28, 28:29) nugalėjo latvį Emmanuilsą Sidorenko.
2024-03-16

Dano Pozniako bokso turnyre medalius užsitikrino 7 Lietuvos boksininkai

Vilniuje vykstančiame pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre paaiškėjo pusfinalių dalyviai. Jie užsitikrino mažiausiai bronzos medalius. Penktadienį vyksiančiuose pusfinaliuose kovos 7 Lietuvos boksininkai. Tarp keturių geriausių pateko svorio kategorijoje iki 91 kg kovojantis praėjusių metų turnyro vicečempionas Aras Dudėnas. Ketvirtfinalyje lietuvis po atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė ukrainietį Olegą Melnyčenko.
2019-03-22

Dano Pozniako turnyre medalius užsitikrino keturi lietuviai

Jubiliejiniame 10-ame Dano Pozniako vardo bokso turnyre Vilniuje ketvirtadienį vyko ketvirtfinalių kovos. Į tarptautinio jaunimo turnyro pusfinalius iškopė keturi lietuviai, jie jau užsitikrino mažiausiai bronzos medalius. Didžiausią staigmeną pateikė Arnoldas Taraškevičius.
2015-03-13

Jubiliejiniame Dano Pozniako bokso turnyre – dalyvių rekordas

Kovo 11-14 d. Vilniuje vyks jubiliejinis 10-asis tarptautinis jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyras, skirtas pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną į ringą kops rekordinis dalyvių skaičius – 112 boksininkų iš 20-ies valstybių. Į Europos bokso konfederacijos oficialų kalendorių įtrauktame turnyre boksininkai varžysis dešimtyje svorio kategorijų.
2015-03-10

Vilniuje kovos devyniolikos šalių boksininkai

Kovo 12-15 dienomis Vilniuje devintą kartą vyksiančiame tarptautiniame jaunimo bokso turnyre, skirtame pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui, dalyvaus per 120 boksininkų iš 19 šalių. Į Europos bokso konfederacijos (EUBC) kalendorių įtrauktame turnyre kovos Italijos, Slovakijos, Norvegijos, Gruzijos, Švedijos, Čekijos, Bulgarijos, Ispanijos, Kipro, Rusijos, Austrijos, Vengrijos, Moldovos, Azerbaidžano, Suomijos, Turkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos boksininkai.