danny wardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danny wardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danny wardas“.

„Arsenal“ pergalei Anglijoje prireikė trijų įvarčių

Londono „Arsenal“ futbolininkai pasiekė antrą pergalę iš eilės Anglijos „Premier“ lygoje. Ketvirtojo turo rungtynėse Unai Emery auklėtiniai išvykoje 3:2 (1:1) palaužė „Cardiff“ futbolininkus. Pastarieji du kartus atsiliko ir du kartus lygino rezultatą, bet galiausiai trečio atsakymo svečiams nepateikė. Juos į priekį 11 min. išvedė Shkodranas Mustafi, bet per pridėtą antro kėlinio laiką Victoras Camarasa išlygino rezultatą. „Arsenal“ į priekį vėl išvedė 62 min.
2018-09-02

„Premier“ lygos klubai draugiškose rungtynėse mušė po šešis įvarčius

Pirmadienį draugiškas rungtynes sužaidė du Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai – diviziono senbuvis Londono „Crystal Palace“ ir po ilgos pertraukos grįžtantis „Cardiff City“. Abi komandos varžovams atseikėjo po šešis įvarčius. „Crystal Palace“ svečiuose 6:1 (4:1) sutriuškino Švedijos antrojo diviziono „Halmstad“. Šeimininkams 17-ąją minutę įvartį pelnė Pontusas Silfweras. Svečių gretose dukart pasižymėjo Patrickas van Aanholtas (38, 40 minutėmis), po sykį – Christianas Benteke (13 min.
2018-07-16

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų grįžta į Anglijos „Premier“ lygą

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų pertraukos grįžta į Anglijos „Premier“ lygą. Mažiau nei 200 tūkstančių gyventojų turinčio miesto komanda pirmadienį po 11 metrų baudinių serijos nugalėjo „Reading“ ir iškovojo vietą aukščiausiame šalies futbolo divizione. Londono „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse „Huddersfield Town“ į priekį galėjo išsiveržti mačo pradžioje, bet nepasinaudojo puikiomis progomis. Per 90 minučių įvartis nekrito. Per pusvalandį pratęsimo – taip pat.