danilo di luca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danilo di luca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danilo di luca“.

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynes laimėjo Danilo Di Luca

Sekmadienį Italijoje pasibaigusias 90-ąsias prestižines "Giro d`Italia" daugiadienes dviratininkų lenktynes laimėjo 31-erių metų italas Danilo Di Luca.Laimėjęs šių metų lenktynėse du etapus D. Di Luca iš viso sugaišo 92 valandas 59 minutes 39 sekundes ir 1 min. 55 sek. aplenkė dešimčia metų jaunesnį dviratininką iš Liuksemburgo Andy Schlecką.Beveik pustrečios minutės nuo nugalėtojo atsilikęs italas Eddy Mazzolenis liko trečias.
2007-06-04

"Giro d`Italia" lenktynių etapą trečiadienį vėl laimėjo italas

Prestižinių "Giro d`Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių septynioliktąjį etapą trečiadienį laimėjo italas Gilberto Simoni, kuris bendrojoje įskaitoje iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją.
2007-05-30

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių bendrojoje įskaitoje lyderis nesikeičia

90-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių "Giro d`Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių keturioliktąjį 192 km etapą šeštadienį laimėjo italas Stefano Garzelli, o lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje išsaugojo kitas Italijos dviratininkas Danilo Di Luca.S. Garzelli šeštadienį finiše aplenkė etapo prizininkais tapusius tautiečius Gilberto Simonį bei pasaulio čempioną Paolo Bettinį:1. Stefano Garzelli (Italija) 4 val. 58 min. 34 sek.