danilas medvedevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danilas medvedevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danilas medvedevas“.

„ATP Cup“ finale triumfavo serbai

Australijoje baigėsi pirmą kartą surengtas komandinis „ATP Cup“ vyrų teniso turnyras. Jo finale Serbijos rinktinė 2:1 įveikė Ispaniją. Finalo starte Roberto Bautista Agutas (ATP-10) per 1 valandą 38 minutes 7:5, 6:1 nugalėjo Dušaną Lajovičių (ATP-34). Pirmajame sete D.Lajovičius panaikino turėtą deficitą (iš 0:3 į 3:3), o po gero starto R.Bautista Agutas ėmė švaistyti „break pointus“. Visgi, po trijų pralaimėtų „break pointų“ ispanas galiausiai realizavo ketvirtąją progą, dvyliktajame ge...
2020-01-12

ATP taurės finale susitiks Serbijos ir Ispanijos rinktinės

Australijoje prie pabaigos artėja pirmą kartą rengiamas komandinis vyrų teniso turnyras „ATP Cup“. Šeštadienį antrajame pusfinalyje Ispanijos rinktinė įveikė Australiją ir pateko į finalą. Pirmajame vienetų mače Roberto Bautista Agutas (ATP-10) per 1 valandą 22 minutes 6:1, 6:4 įveikė Nicką Kyrgiosą (ATP-29). Mačą ispanas pradėjo net 5 laimėtais geimais iš eilės.
2020-01-11

Djokovičiaus pergalių seriją netikėtai nutraukė rusas Medvedevas

Sinsinatyje (JAV) vykstančiame ATP 1000 serijos „Western & Southern Open“ vyrų teniso turnyre suklupo favoritas serbas Novakas Djokovičius (ATP-1). Šeštadienį vienetų varžybų pusfinalyje serbas po 1 valandos 43 minučių kovos 6:3, 3:6, 3:6 nusileido rusui Danilui Medvedevui (ATP-8). Tai buvo antra ruso pergalė prieš serbą per penkias jų dvikovas.