danielius vasiliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielius vasiliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielius vasiliauskas“.

LTOK apdovanojo Europos jaunimo olimpinio festivalio prizininkus

Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) pagerbti ir apdovanoti jubiliejus šventę sportui nusipelnę asmenys bei Europos jaunimo olimpinio festivalio medalininkai, jų treneriai bei sporto federacijų atstovai. Liepos gale Maribore (Slovėnija) vykusiame festivalyje Lietuvai atstovavo 53 sportininkai, kurie iškovojo 4 medalius: dziudo imtynininkas Simas Polikevičius (svorio kat.
2023-09-21

Lengvaatletis Vasiliauskas Europos jaunimo olimpiniame festivalyje pasipuošė sidabro medaliu

Maribore (Slovėnija) vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EJOF) ketvirtadienį žibėjo lengvaatletis Danielius Vasiliauskas. 200 m bėgimo finale lietuvis pasipuošė sidabro medaliu. Finalo varžybose D. Vasiliauskas distanciją įveikė per 21,20 sek. ir antrą kartą šiandien pagerino asmeninį rekordą, Lietuvos jaunių, 17-mečių ir 18-mečių rekordus. „Visiškai nesitikėjau tokio rezultato.
72
2023-07-27

Šiauliuose krito dviejų amžiaus grupių Lietuvos bėgimo rekordai

Šeštadienį Šiauliai priėmė Baltijos jaunių komandinio lengvosios atletikos čempionato dalyvius. Vaikinų 100 m sprinte puikiai pasirodė Danielius Vasiliauskas. Jis finišavo per 10.63 sek. ir paliko už nugaros estus – Dmitrį Petrogradovą (10.88) bei Andreasą Kasę (10.94). D.Vasiliauskas iš karto pagerino du Lietuvos rekordus: jaunių ir 17-mečių amžiaus grupėse. Taip pat jis įvykdė Europos jaunimo čempionato normatyvą.
173
2023-07-16

Įspūdingas vakaras olimpiniame festivalyje – lengvaatlečiai iškovojo auksą ir sidabrą

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Banska Bistricoje (Slovakija) penktadienį medaliais pasipuošė trišuolininkė Aurėja Beniušytė ir sprinteris Danielius Vasiliauskas. Trišuolio rungties finale A. Beniušytė geriausiu šeštuoju bandymu nušoko 13,04 m ir, pagerinusi asmeninį rekordą, iškovojo aukso medalį. Lietuvė jau pirmuoju bandymu nušoko 12,58 m ir lyderės pozicijos neužleido visų varžybų metu. „Pati negaliu patikėti tuo, ką padariau. Tikrai nesitikėjau tiek nušokti.
2022-07-29

Vilniuje – eilinis Simo Bertašiaus rekordas ir estafetės komandos triumfas

Planas įvykdytas ir viršytas – Lietuvos moterų 4x400 m estafetė žengė didžiulį žingsnį Europos čempionato link. Penktadienį Vilniuje vykusiose sporto klubo „Cosma“ taurės varžybose lietuvės pasiekė šeštą sezono rezultatą žemyne bei beveik užsitikrino teisę startuoti svarbiausiose metų lengvosios atletikos varžybose. Lietuvos komanda – Eva Misiūnaitė, Eglė Balčiūnaitė, Modesta Morauskaitė ir Agnė Šerkšnienė – distanciją įveikė per 3 min. 33,03 sek.