danielis nestoras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis nestoras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis nestoras“.

Šveicaras Rogeris Federeris septintą kartą laimėjo ATP „Masters“ serijos teniso turnyrą JAV

Ohajo valstijoje (JAV) pasibaigusio ATP „Masters“ serijos vyrų teniso turnyro „Western & Southern Open“ vienetų varžybų nugalėtoju septintą kartą per savo karjerą tapo šveicaras Rogeris Federeris.
2015-08-24

Geriausiu pripažintas Rafaelis Nadalis

Tenisininkų profesionalų asociacija (ATP) paskelbė 2008 metų laureatus. Pirmą kartą geriausiu metų tenisininkų pripažintas pajėgiausias planetos žaidėjas ispanas Rafaelis Nadalis. Geriausiu praėjusių metų duetu tapo kanadietis Danielis Nestoras ir serbas Nenadas Zimoničius. Antrajai pasaulio raketei šveicarui Rogeriui Federeriui įteiktas Stefano Edbergo prizas už ištikimybę sportui. Jis šiuo prizu buvo apdovanotas jau penktą kartą ir pagal pelnytų nominacijų skaičių pasivijo patį S.Edbergą.
2009-03-27

R. Nadalis vėl privertė pasiduoti šveicarą R. Federerį

„Masters" serijos vyrų teniso turnyro Vokietijoje vienetų varžybų nugalėtoju tapo antroji raketė ispanas Rafaelis Nadalis, sekmadienį finale per 2 valandas ir 52 minutes 7:5, 6:7 (3:7), 6:3 įveikęs nugalėtojo titulą gynusį favoritą šveicarą Rogerį Federerį. Šia pergale triskart Prancūzijos atvirojo čempionato nugalėtojas R. Nadalis atsirevanšavo pajėgiausiam pasaulio tenisininkui už pralaimėjimą šio turnyro finale praėjusiais metais.
2008-05-18

Paaiškėjo atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių čempionai vyrų dvejete

Prancūzijos sostinėje besibaigiančių atvirųjų šios šalies teniso pirmenybių vyrų dvejetų varžybas laimėjo šeštoji pora - Bahamų atstovas Markas Knowlesas ir kanadietis Danielis Nestoras.Šeštadienį finale jis 2:6, 6:3, 6:4 nugalėjo devintąjį pagal reitingą Čekijos tenisininkų duetą - Lukašą Dlouhy bei Pavelą Viznerį.Tai buvo jau trečiasis M. Knowleso ir D. Nestoro poroje laimėtas "Grand Slam" serijos turnyras.
2007-06-10

Paaiškėjo Australijos teniso čempionai mišrių dvejetų varžybose

Atvirųjų Australijos teniso pirmenybių mišrių dvejetų varžybas pirmą kartą per savo karjerą laimėjo kanadietis Danielis Nestoras poroje su rusė Jelena Lichovceva, sekmadienį finale per 79 minutes 6:4, 6:4 įveikę baltarusius Maksimą Mirnyj bei Viktoriją Azarenką. Praėjusiais metais kanadiečio ir rusės duetas Melburno korte finale pralaimėjo šveicarei Martinai Hingis bei Indijos tenisininkui Maheshui Bhupathi.