Danas Tumosa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Danas Tumosa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Danas Tumosa“.

Ekonomiško vairavimo varžybų finale Čekijoje Lietuvos atstovas iškovojo 3-ąją vietą

Praėjusį šeštadienį Čekijoje, Olomouco mieste, įvyko „The Drivers' Fuel Challenge 2012“ ekonomiško vairavimo varžybų finalas. Pirmąją vietą ir pagrindinį varžybų prizą – lengvąjį automobilį „Volvo C30“ – iškovojo Lenkijos atsovas Pavelas Ozimekas iš transporto bendrovės „Epo – Trans Logistic“. Lietuvis Danas Tumosa, atstovavęs UAB „Transeiga“, užėmė aukštą trečiąją vietą. „Volvo Trucks“ ekonomiško vairavimo varžybos Vidurio Rytų Europos regione vyko pirmą kartą.
2012-10-16

Paaiškėjo ekonomiškiausias sunkvežimių vairuotojas Lietuvoje

Dvylika geriausių sunkvežimių vairuotojų susirungė „Volvo Trucks“ ekonomiško vairavimo varžybų „The Drivers' Fuel Challenge“ Lietuvos finale, vykusiame liepos 28 d. Kaune. Varžybų nugalėtoju ir ekonomiškiausiu „Volvo“ sunkvežimių vairuotoju Lietuvoje tapo Danas Tumosa iš UAB „Transeiga“. Be iškovoto titulo, jam suteikta teisė atstovauti šaliai „The Drivers' Fuel Challenge“ superfinale Čekijoje.