damiras martinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „damiras martinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „damiras martinas“.

Mindaugas Grškonis laimėjo sidabrą pasaulio taurės etape

Liucernoje (Šveicarijoje) vykstančiajame III pasaulio taurės varžybų etape Mindaugas Grikšonis vienvietininkų varžybose užėmė antrąją vietą ir laimėjo sidabro medalį. Galingai A finalą pradėjęs 29-erių lietuvis po pirmųjų 500 metrų tik 0,9 sek. atsiliko nuo lyderio, tačiau vėliau Naujosios Zelandijos sportininkas Mahe Drysdale'as pabėgo į priekį ir užtikrintai laimėjo pirmąją vietą. Etapo nugalėtojas M.Drysdale'as finalo distanciją įveikė per 6 min. 47,38 sek.
2015-07-12

Mindaugas Griškonis Europos irklavimo čempionate liko šeštas

Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate vyrų vienvietininkų varžybose nepavyko devintosiose pirmenybėse startavusiam ir penkis medalius iškovojusiam Mindaugui Griškoniui. Pirmuosius 500 metrų pirmavęs lietuvis vėliau perstojo irkluoti ir neskubėdamas nuotolį baigė paskutinis, daugiau nei minute atsilikęs nuo lyderių.