Dajana Jastremska

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Dajana Jastremska“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Dajana Jastremska“.

„Australian Open“ moterų vienetų finale susikaus titulą ginanti Aryna Sabalenka ir Kinijos atstovė

Ketvirtadienį „Australian Open“ turnyre paaiškėjo, kas susikaus moterų vienetų varžybų finale. Pirmajame pusfinalyje susitiko titulą ginanti Aryna Sabalenka (WTA-2) ir JAV atstovė Coco Gauff (WTA-4). Ši 1 val. 42 min.
2024-01-25

Pasaka tęsiasi: ukrainietė padarė tai, ko teniso pasaulis nematė 46 metus

Melburne (Australija) vykstančiame „Australian Open“ teniso turnyre fantastišką pasirodymą pratęsė ukrainietė Dajana Jastremska (WTA-93), ketvirtfinalyje per 80 minučių 6:3, 6:4 nugalėjusi čekę Lindą Noskovą (WTA-50). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą. L.Noskova geriau žaidė mačo pradžioje ir pirmoji laimėjo varžovės padavimų seriją, tačiau D.Jastremska jau kitame geime panaikino deficitą.
2024-01-24

Billie Jean King taurė: pergalę Vilniuje iškovojo Ukrainos moterų teniso rinktinė

Vilniuje sekmadienį baigėsi Billie Jean King taurės turnyro mačas tarp Ukrainos ir Nyderlandų moterų teniso rinktinių. Pirmosios į kortą šiandien žengė rinktinių lyderės Anhelina Kalinina (WTA-27) ir Arantxa Rus (WTA-51). Po beveik pusantros valandos trukusios įnirtingos kovos pergalę 6:4, 6:4 šventė Ukrainos tenisininkė. Pirmojo seto likimas išsisprendė viename Nyderlandų tenisininkei nesėkmingai susiklosčiusiame geime, kuomet ji pralaimėjo savąją padavimų seriją.