daivos jodeikaitės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „daivos jodeikaitės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „daivos jodeikaitės“.

Lietuvaičių ekipa Lenkijos krepšinio lygoje penkta

Devintą pergalę šešioliktose Lenkijos moterų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo bei dešimties komandų turnyre iš šeštosios vietos į penktąją pakilo Daivos Jodeikaitės ir Birutės Dominauskaitės Lodzės "LKS Lotto" komanda. Praėjusio sezono bronzos medalininkės šeštadienį namuose 76:72 (17:15, 25:52, 21:8, 13:27) nugalėjo septintojoje pozicijoje esančią Bžego "Cukierki Odra" (7 pergalės ir 9 pralaimėjimai) ekipą.
2004-02-29

Lietuvaičių ekipos pergalė Lenkijos moterų krepšinio lygoje

Aštuntą pergalę tryliktose Lenkijos moterų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo penktąją vietą dešimties ekipų turnyre užimanti Daivos Jodeikaitės ir Birutės Dominauskaitės Lodzės "LKS Lotto" komanda. Praėjusio sezono bronzos medalininkės šeštadienį namie po dviejų pratęsimų 92:84 (16:19, 23:15, 15:12, 13:21, 7:7, 18:10) nugalėjo antroje vietoje esantį Krokuvos "TS Wisla Can-Pack"(8 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubą.
2004-02-08

Lietuvos krepšininkės - Lenkijos pirmenybių bronzos medalininkės

Lenkijos moterų krepšinio pirmenybių bronzos medalius iškovojo tris lietuvaites savo gretose turintis Lodzės LKS klubas, trečiadienį svečiuose 70:61 įveikęs Pulkovicų "CCC Aquapark" ekipą bei laimėjęs seriją 3:0. Pirmąsias dvejas rungtynes kovoje dėl trečiosios vietos Lodzės krepšininkės namie savaitgalį laimėjo 61:55 ir 58:49. Trečiadienio mače viešnių gretose sėkmingiausiai žaidė Ela Briedytė, per 23 minutes pelniusi 14 taškų: 4 tritaškiai iš 6 ir vienintelis dvitaškis.