dainius kairelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainius kairelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainius kairelis“.

Dviratininkas D. Kairelis Italijoje – 31-as

Šeštadienį Italijoje vykusiose 18-osiose dviračių lenktynėse „Trofeo Melinda“ lietuvis Dainius Kairelis („Ceramica Flaminia“) užėmė 31-ąją vietą. Nugalėjo italas Džovanis Viskontis (Giovanni Visconti, ISD). D. Kairelis nuo jo atsiliko 2 min. 30 sek.
2009-08-23

Dainius Kairelis Italijoje finišavo 58-as

Italijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių "Brixia Tour" ketvirtajame etape šeštadienį lietuvis Dainius Kairelis ("Ceramica Flaminia") užėmė 58-ąją vietą. Nugalėjo italas Džampaolas Karuzas (Giampaolo Caruso, "Ceramica Flaminia"). Jis 158 km nuvažiavo per 4 val. 5 min. 22 sek. D. Kairelis nuo komandos draugo atsiliko 12 min. 16 sek. Tomas Vaitkus ("Astana") užėmė 83-iąją vietą (+14.50). Lenktynių lyderiu išlieka Dž. Karuzas.
2009-07-26

Dviratininkas D. Kairelis lenktynėse Italijoje - 82-as

Italijoje vykstančiose daugiadienėse dviračių lenktynėse "Brixia Tour" lietuvis Dainius Kairelis ("Ceramica Flaminia") po trečiojo etapo iš 118-osios vietos pakilo į 82-ąją. Lenktynių lyderiu išlieka italas Džampaolas Karuzas (Giampaolo Caruso, "Ceramica Flaminia"). D. Kairelis komandos draugui pralaimi 35 min. 6 sek. Tomas Vaitkus ("Astana") bendrojoje įskaitoje iš 90-osios vietos nukrito į 99-ąją (+37.09). Iš viso klasifikuoti 126 dviratininkai.
2009-07-25

Pirmieji lietuvių startai nenudžiugino

Pirmosios dvi XXIX Pekino vasaros olimpinių žaidynių dienos privertė šešis mūsų šalies atstovus baigti olimpiadą. Pirmasis šeštadienį olimpines varžybas pradėjo ir pirmasis savo olimpinį pasirodymą baigė dziudo imtynininkas Albertas Techovas. Jie jau ilsisi Vienintelis Lietuvos dziudo atstovas Pekine pirmąją svorio kategorijos iki 60 kg dvikovą pralaimėjo Venesuelos sportininkui Javierui Antonio Guedezui. Per pagrindinį 5 min.
2008-08-11

Pekinas-2008: Plento lenktynėse I. Konovalovas – 29-tas

Šiandien  Pekino olimpinėse žaidynėse įvyko vyrų plento dviračių grupinės lenktynės. Jose triumfavo  Ispanijos garbę ginęs Samuel Sanchezas, 245 kilometrų ilgio trasą įveikęs per 6 val. 23 min. 49 sek. Antroji vieta ir sidabro medalis atiteko Italijos sportininkui Davidei Rebellinui, o bronza – Šveicarijos atstovui Fabianui Cancellarai, nuo nugalėtojo atsilikusiems tik keliomis milisekundėmis.
2008-08-09

Pekinas-2008: Lietuviai žygiuos žaliai balti

XXIX olimpiados žaidynių atidarymo ceremonijoje Pekine Lietuvos delegacija žygiuos žaliai balta – ji vilkės žalios spalvos „Audimo“ marškinėlius ir mūvės baltus bridžus. Planuojama, kad kolonoje bus apie 40 žmonių. Eis keli plaukikai, keli krepšininkai, pora imtynininkų, badmintonininkė, treneriai, medikai, misijos vadovai. Lietuvos vėliavą neš krepšininkas Šarūnas Jasikevičius. Mes eisime 57-ti. Prieš mus – Indija, Indonezija, po mūsų – Nigeris, Nigerija. Taip surikiavo kinų kalbos abėcėlė.
2008-08-08

Dainius Kairelis dviratininkų lenktynėse Italijoje užėmė tryliktą vietą

32-ą kartą Italijoje vykusių daugiadienių „Giro del Trentino“ dviratininkų lenktynių paskutinį ketvirtąjį etapą penktadienį „Ceramica Flaminia Bossini“ komandos narys Dainius Kairelis baigė 15-as, o bendroje įskaitoje užėmė tryliktą vietą. 178,6 km distancijos finiše lietuvis 25 sekundėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojo italo Stefano Garzellio, kuris etape sugaišo 4 valandas 42 minutes 56 sekundes: 1. Stefano Garzelli (Italija) 4 val. 42 min. 56 sek.
2008-04-26

D. Kairelis dviratininkų lenktynėse Italijoje nukrito į devintąją poziciją

32-ą kartą Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro del Trentino" dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą "Ceramica Flaminia Bossini" komandos narys Dainius Kairelis baigė 23-as ir bendroje įskaitoje iš penktosios pozicijos nukrito į devintąją.
2008-04-25

D. Kairelis dviratininkų lenktynėse Italijoje pakilo į 5 vietą

32-ą kartą Italijoje vykstančių daugiadienių „Giro del Trentino“ dviratininkų lenktynių antrąjį etapą „Ceramica Flaminia Bossini“ komandos narys Dainius Kairelis baigė su pagrindine grupe ir finišavo 53-as, o bendroje įskaitoje pakilo į penktąją poziciją iš devintosios.
2008-04-23

D. Kairelis dviratininkų lenktynių Italijoje pirmąjį etapą baigė devintas

Antradienį Italijoje 32-ą kartą startavusių daugiadienių "Giro del Trentino" dviratininkų lenktynių pirmajame 9,68 km atskiro starto etape devintas finišavo "Ceramica Flaminia Bossini" komandos narys Dainius Kairelis. Lietuvos dviratininką nuo etapo nugalėtoju bei lenktynių lyderiu tapusio ukrainiečio finiše skyrė mažiau nei 13 sekundžių: 1. Volodymyr Zagorodny (Ukraina)           11 min. 08,97 sek.