dainininkė gabrielė rutkauskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainininkė gabrielė rutkauskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainininkė gabrielė rutkauskienė“.

Atviras Vashos interviu: prabilo apie naują darbą, sunkų laikotarpį ir tuos, kurie vis bando įgelti

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiuos metus pradėjo su pokyčiais. Visai neseniai žinomai merginai pasitaikė netikėta ir nauja galimybė išbandyti save radijuje, o prieš kelias savaites ji taip pat ir vėl uždainavo – pristatė dainą, skirtą „heiteriams“. Naujienų portalo tv3.lt konferencijos metu Gabrielė ne tik papasakojo apie šiuos naujus pokyčius, bet prabilo ir apie kitus darbus, praeityje pasidarytus patobulinimus bei tai, kaip pavyko pagaliau save pamilti.
2021-02-28

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha susidūrė su problema: teko imtis rimtų priemonių

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha prieš skrydį į Graikiją, kur Salonikų „Iraklis“ klube žaidžia jos vyras Ronaldas Rutkauskas, nepraleido apsilankymo viename SPA – čia jai buvo atliekama viena itin svarbi procedūra. Į šią Kaune veikiančią ir savo profesionalumu garsėjančią įstaigą atlikėja per pastarąjį mėnesį užsukdavo bent kartą savaitėje. „Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl Lietuvoje praleidžiu daug laiko.
2019-01-14

Vasha prabilo apie jai ramybės neduodančią situaciją: „Teks iškęsti tą kvapą“

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha pastarąją savaitę gyvena ne tik pasirengimo kelionei į Graikiją, kur šį sezoną krepšinį žaidžia jos vyras, nuotaikomis, bet ir viltimi, jog iki išvykos bent šiek tiek pavyks pagerinti savo plaukų būklę. „Atsisakiau priaugintų plaukų ir supratau, jog manieji po nėštumo vis dar neatsigavę – labai išslinkę, nusilpę“, – atvirai pasakojo atlikėja.
2018-10-14
Į viršų