dailusis jojimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dailusis jojimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dailusis jojimas“.

Lietuvė pasirinko atstovauti Lenkijai Paryžiaus olimpinėse žaidynėse

Dailiojo jojimo „Grand Prix“ kategorijos atstovė Sandra Sysojeva į Paryžiaus olimpines bandys pakliūti kaip Lenkijos atstovė. Apie tokį lietuvės pasirinkimą rašo internetinis portalas eurodressage.com. 40-metė sportininkė neseniai triumfavo Krokuvoje vykusiose žirgų sporto varžybose „Cavaliada“ ir jau kuris laikas bendradarbiauja su Lenkijos jojike Dominika Krasko-Bialik, su kuria nuolatos dalyvauja Lenkijoje vykstančiose nacionalinėse varžybose.
2024-03-22

Justina Vanagaitė prestižinėse varžybose Dohoje iškovojo trečią vietą

Dohoje (Kataras) vyko elitinės 5 žvaigždučių kategorijos dailiojo jojimo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Paryžiaus olimpiadai besiruošianti Justina Vanagaitė su žirgu Nabab. Finalinėje laisvojoje programoje J. Vanagaitės ir Nabab pasirodymas buvo įvertintas net 75.745 proc. Lietuvė iškovojo 3-ią vietą ir laimėjo 16 tūkst. eurų prizą.
2024-02-26

Istorinį bilietą į olimpines žaidynes iškovojusi raitelė Justina Vanagaitė – apie beprotišką sezoną ir nuvylusį TOK sprendimą

2024-ieji – olimpiniai metai. Daugybė sportininkų pluša ir ruošiasi startui svarbiausiose pasaulio varžybose, o tarp jų – ir istorinį kelialapį iškovojusi dailiojo jojimo raitelė Justina Vanagaitė.  Šiais metais pirmą kartą Nepriklausomos Lietuvos istorijoje net du mūsų šalies raitelius bus galima išvysti 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.  Šaliai kelialapius į olimpines žaidynes iškovojo ne tik J. Vanagaitė, bet ir jojimo trikovės atstovas Aistis Vitkauskas.
2024-01-07

Pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje: ar pagaliau olimpiadoje turėsime dailiojo jojimo atstovę?

Raitelė Justina Vanagaitė ir jos žirgas Nabab (meiliai vadinamas Kebabėliu) ką tik grįžo iš Danijoje vykusių Vakarų Europos Pasaulio taurės varžybų, kuriose Lietuvos jojikė varžėsi su stipriausiais Europos raiteliais. Nors raitelė jau turi kelialapį į 2024 m. balandį Saudo Arabijoje vyksiančius Pasaulio taurės finalus, sportininkė džiaugiasi tapusi pirmąja dailiojo jojimo raitele, kuri startavo Vakarų Europos etape.
2023-10-25

Geriausi Lietuvos raiteliai varžysis pasaulinės jojimo šventės etape

Paskutinėmis vasaros dienomis, rugpjūčio 30-ąją, į  Lietuvą sugrįžta Tarptautinės žirginio sporto federacijos FEI Pasaulio neakivaizdinės dailiojo jojimo varžybos, teigiama pranešime spaudai. Dailiojo jojimo sportininkų rezultatai šiame Lietuvos etape nulems individualias ir komandines pozicijas grupės varžybose. Nemokamas renginys vyks „Visuomenės harmonizavimo parke“ (Prienų raj.), pradžia – 11 valandą.
2011-08-23

Dailiojo jojimo etape triumfavo S. Sysojeva

Sekmadienį Vilniuje, jojimo klube "Aliūras", vykusiose Lietuvos dailiojo jojimo žiemos čempionato antrojo etapo varžybose dvi pergales iškovojo Sandra Sysojeva. Ji su žirgu Lastrids triumfavo sudėtingiausioje Šv. Jurgio rungtyje, o su Briliantu laimėjo penkiamečių žirgų rungtį.
2010-03-15

Prasidėjo Lietuvos dailiojo jojimo čempionatas

Šeštadienį Šalčininkų rajone, Kačėnuose, sporto klube "Mustangas", įvyko Lietuvos dailiojo jojimo žiemos čempionato pirmojo etapo varžybos. Jaunučių grupėje pirmąją vietą užėmė Justina Kontautaitė su žirgu Volu. Jaunių ir jaunimo grupėje - Justina Vanagaitė su Pompėjumi Plius. Jaunų žirgų grupėje nugalėtoja tapo J. Vanagaitė su penkiamečiu žirgu Sir Paul ir šešiamete Pagranduke. Šv. Jurgio rungtyje pirma buvo Silvija Sankovska su Daigu.