dadu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dadu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dadu“.

Japonijoje bus atidaryta „Dundulio“ alaus darykla, į šią šalį – eksportuojami „Dadu“ ledai

Alkoholinių gėrimų gamybos ir prekybos bendrovė „Panevėžio alus“ Japonijoje ketina atidaryti prekinio ženklo „Dundulis“ alaus daryklą. Taip pat pramoniniu kiekiu į šią Azijos šalį bus pradėti eksportuoti  „Vikedos“ valdomo prekės ženklo „Dadu“ ledai. „Panevėžio alaus“ direktorius Žilvinas Nemeikšis BNS teigė, jog įmonė bendradarbiauja su Japonijos metalo, nekilnojamojo turto ir maisto produktų prekybos įmone „Tokai Trade“, kuri ir skiria finansavimą daryklos atidarymui šioje šalyje.
2024-05-13

Sunku patikėti savo akimis: Kardashianai valgė lietuviškus ledus?

Kardashianų šeimos gyvenimą stebi visas pasaulis – viešai apie savo santykių dramas, naujus jausmus ar išgyvenimus pasakojantys šeimos nariai aktyviai demonstruoja savo akimirkas. Visai neseniai socialiniuose tinkluose išplito trumpas vaizdo įrašas, kuriame tik akyliausi pastebėjo kai ką sunkiai įtikėtino. Naujausias „Keeping Up With the Kardashians“ epizodas vyko ledo arenoje – smagiai laiką su vaikais leidusi šeima nusprendė taip pat ir pasistiprinti.
2018-10-04

Naujas sukčių taikinys – įmonės: bandė išvilioti 35 tūkst. eurų

Praėjusios darbo savaitės pabaigoje, penktadienį, viena rajono įmonių tapo įžūlių sukčių taikiniu. Iš „Dadu“ ledus gaminančios bendrovės „Vikeda“ sąskaitos nusikaltėliai bandė išvilioti maždaug 35 tūkst. eurų. Tiesa, sukčiams savo tikslų pasiekti nepavyko. Jų kėslai atidžių įmonės buhalterinę apskaitą tvarkančių darbuotojų dėka dar tą pačią dieną buvo demaskuoti. Dėl šio įvykio nedelsiant kreiptąsi į teisėsaugos institucijas.
Aktualijos 2018-09-13

Lietuvos ledų gamintojai padarė tai, kas nepavyko prieš dešimtmetį

Valgomųjų ledų „Dadu“ gamintoja „Vikeda“ Lietuvoje vartotojams pristatė fasuotus ledus iš natūralaus jogurto „Yoguta“. Tokius ledus Lietuvos pieno pramonėje pirmą kartą mėginta gaminti prieš dešimtmetį, tačiau tada specialistams nepavyko ištobulinti technologinio proceso ir pasiekti reikiamą ledų konsistenciją. Gaminant ledus bendrovė naudoja sudėtingą technologiją, kuri leidžia ledų mišinyje panaudoti tikro jogurto raugo bakterijas, o ne jogurto miltelius.
2014-06-16

Rusijos tarnybos: riboti lietuviškos produkcijos importo dar nesiėmėme

Rusijos Veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba ("Rosselchoznazdor") teigia nesustabdžiusi prekybos jokiais lietuviškais pieno produktais ir nurodo paprašiusi informacijos iš kitos - Rusijos vartotojų teisių priežiūros tarnybos ("Rospotrebnadzor"), kuri pirmadienį pranešė stabdanti lietuviškų pieno produktų importą.
2013-10-07

„Talent camp“ rinktinė neatsilaikė prieš įspūdingai žaidusio D. Sabonio vedamus lietuvius

„Dadu Talent camp“ rinktinė sulaukė vieno svarbiausių iššūkių. Jie sužaidė draugiškas rungtynes su Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio rinktine. Visą savaitę stiprinę individualų meistriškumą „Dadu Talent camp“ stovyklos atstovai turėjo pripažinti varžovų pranašumą 61:101 (18:33, 13:24, 18:25, 12:18). „Dadu Talent camp“ stovyklos vaikinai jau po pirmų penkių minučių kovos atsiliko 3:23, o Lietuvos jaunučių rinktinė neleido savo varžovams priartėti visas rungtynes.
2012-07-01

Pristatytas 16-mečių Europos krepšinio čempionatas

Ketvirtadienį Vilniuje per specialią spaudos konferenciją pristatytas liepos 19-29 dienomis Lietuvoje ir Latvijoje vyksiantis Europos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) čempionatas. Jo pirmojo turo kovas priims Panevėžys ir Ventspilis, o lemiami mūšiai dėl medalių vyks Vilniuje, praneša LKF. Prieš trejus metus lietuviai vieninteliai iš visų Europos jaunųjų krepšininkų čempionatų rengėjų 16-mečių turnyrui surado generalinį rėmėją.
2012-05-03

Ledų gamintojo „Unilever“ atėjimas į Lietuvą triukšmingas, tik ar efektyvus?

Lietuvos ledų rinkoje prieš kelis mėnesius pasirodęs naujas žaidėjas kursto vis daugiau kalbų. Ar pasaulyje viena didžiausių ledų gamintojų kompanija „Univeler“ pajėgs užkariauti Baltijos šalių ledų rinkas? Pirkėjus jaukinsis nemokamais ledais Pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje „Unilever“ kompanijos atstovai patvirtino, kad į Baltijos šalių rinką su ledų prekiniu ženklu „Algida“ žengia ilgam ir turi planų čia pirmauti. „Į rinką ateiname natūraliai.
2011-08-25

Ledų gamintoja iš Lietuvos įžengė į JAV rinką

Bendrovei „Vikeda“ suteiktas identifikavimo numeris ir sertifikatas, leidžiantis įvežti bei parduoti įmonėje gaminamus ledus į Niujorko valstiją (JAV). Tokio sertifikato iki šiol neturėjo nė viena Baltijos šalių ledų gamybos įmonė, teigiama „Vikeda“ pranešime spaudai.
2011-08-24

Kėdainiečiai suvalgė daugiau nei 30 tūkstančių porcijų ledų

Paskutinį vasaros mėnesį kėdainiečiai pasitiko triukšmingai švęsdami ledų šventę. Rugpjūčio 2 d. žmonės iš visos Lietuvos rinkosi Kėdainių miesto stadione, kuriame įvyko jau 11-toji „Dadu“ ledų šventė.  Prasidėjęs šventinis šurmulys J. Basanaičiaus g. visus kėdainiečius kvietė prie jo prisijungti ir drauge keliauti į miesto stadioną, kuriame organizatoriai buvo paruošę ne vieną staigmeną.
REKLAMA
REKLAMA

Ledų gamintojus supykdė „Klaipėdos pieno“ reklama

„Klaipėdos pienas“ reklamos teiginiai, kad „Baltosios varnelės“ plombyras yra vienintelis tikras, o šiuos ledus gydytojai vadina natūraliausiais ir sveikiausiais, sukiršino kitus ledų gamintojus.
2008-05-14
Į viršų