da matta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „da matta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „da matta“.

"Formulės-1" lenktynių Australijos "Grand Prix" etapą vėl laimėjo Michaelis Schumacheris

Sekmadienį Melburne prasidėjusio 2004 metų "Formulės-1" pasaulio čempionato Australijos "Grand Prix" etapą laimėjo šešiskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris) iš "Ferrari" ekipos. Tai buvo jau ketvirtoji 35 metų pergalė per penkerius pastaruosius metus šioje trasoje, o iš viso M.Schumacheris per 196 etapus jau iškovojo 71 pergalę.
2004-03-07

Šeštoji Michaelio Schumacherio pergalė "Formulė-1" čempionate beveik užtikrino šeštąjį čempiono titulą

Sekmadienį "Formulės-1" pasaulio čempionato priešpaskutinį penkioliktąjį etapą - JAV "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš septintosios pozicijos startavęs "Ferrari" pilotas penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). 34-erių metų lenktynininkas 306,016 km distanciją įveikė per 1 valandą 33 minutes 35,997 sekundės ir 18,258 sek.
2003-09-29

"Formulės-1" Ispanijos "Grand Prix" lenktynių etapą laimėjo Michaelis Schumacheris

Sekmadienį "Formulės-1" lenktynių penktąjį etapą - Ispanijos "Grand Prix" varžybas Barsleonoje - laimėjo penkiskart pasaulio čempionas vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). Bendroje įskaitoje nugalėtojo titulą ginantis "Ferrari" komandos lenktynininkas su 28 taškais pakilo į antrąją vietą. Iš viso tai buvo penktoji M.Schumacherio pergalė Barselonos trasoje. Beje, trečioji iš eilės.
2003-05-04

Brazilas pirmavo Formulės-1 pasaulio čempionato penktadienio kvalifikacinėse lenktynėse

Sekmadienį Australijoje startuos pirmasis šį sezoną Formulė-1 pasaulio čempionato etapas, o penktadienį vykusiose pirmosiose kvalifikacinėse lenktynėse pirmavo brazilas Rubensas Barrichello (Rubensas Barikelas) su Ferrari. Praėjusiais metais Australijos Grand Prix lenktynėse startavęs iš pirmosios pozicijos R.Barrichello penktadienį vieną 5,303 km "Albert Park" trasos ratą įveikė per 1 min. 26,372 sek. Tik 0,179 sek.