Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. vištartaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. vištartaitė“.

Per anksti gimę mažyliai nerimą kelia ir tėvams ir gydytojams – bijo net paliesti

Atokiau nuo Vilniaus ar Kauno gimusių neišnešiotukų tėvai guodžiasi esantys nereikalingi vietos ligoninėms. Mat jeigu ankstukas gimsta dar ir su tam tikra patologija, jo gydyti bet kokio mažesnio miesto ligoninės neturi sąlygų, arba medikai tokių vaikų tiesiog bijo. Tad su savo ankstukais tėvai priversti ištisus mėnesius gyventi didmiesčių ligoninėse. Kai kurie gimdytojai netenka kantrybės, palūžta ir savo per anksti gimusių mažylių tiesiog atsisako.
Aktualijos 2019-04-28

Pirmuosius medalius Lietuvai iškovoję irkluotojai: mums jie yra aukso vertės!

„Šaunu, manau, kad bet kokios spalvos medalis Lietuvai yra aukso vertės“, - po sidabrinio finišo Rio olimpinėse žaidynėse kalbėjo irkluotojai Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis. Jie priminė, kad šiuo metu Lietuva turi labai stiprią irklavimo rinktinę. „Tokios stiprios komandos Lietuva dar niekada neturėjo“, - pabrėžė M. Griškonis.
2016-08-11

Įspūdingiausios Lietuvos sporto pergalės 2013 metais

2013-ieji Lietuvos sportininkams buvo itin dosnūs – laimėti ne tik pasaulio ir Europos čempionų titulai, tačiau ir pasiekti planetos rekordai. Balsas.lt siūlo pažvelgti į įspūdingiausias mūsų šalies sportininkų pergales 2013 metais. Rūtos Meilutytės triumfas pasaulio ir Europos čempionatuose Auksine mergaite vadinamai R. Meilutytei šie metai buvo itin dosnūs – ji tapo ne tik pasaulio ir Europos čempione, bet ir planetos rekordininke.
2014-01-01

Irkluotojai M. Griškonis ir D. Vištartaitė pasaulio čempionate pateko į pusfinalius

Slovėnijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų vienviečių valčių antrajame ketvirtfinalio plaukime trečiadienį Lietuvos atstovas Mindaugas Griškonis užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį. 2009 metų Europos čempionas 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 58,35 sek. ir nusileido tik Naujosios Zelandijos irkluotojui Meihui Draisdeilui (Mahe Drysdale). Lietuvis sekmadienį laimėjo atrankos plaukimą.
2011-08-31

Pasaulio jaunimo čempionės titulą ginanti irkluotoja D. Vištartaitė iškopė į finalą

Amsterdame (Olandija) vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate šeštadienį Lietuvos atstovė Donata Vištartaitė laimėjo antrąjį vienviečių valčių pusfinalio plaukimą ir pateko į finalą. Nugalėtojos titulą ginanti lietuvė 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 28,51 sek. Vaikinų vienviečių valčių pusfinalio plaukime R. Maščinskas užėmė antrąją vietą ir taip pat iškopė į finalą. Jaunimo olimpinių žaidynių čempionas nuotolį įveikė per 6 min. 53,60 sek.