d. tadičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. tadičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. tadičius“.

Kietoje ir permainigoje europiečių kovoje – šveicarų pergalė paskutinėmis minutėmis

Dvi Europos rinktinės pasaulio futbolo čempionato E grupės rungtynėse pademonstravo kietą ir bekompromisę kovą. Joje triumfavo šveicarai, 2:1 (1:0) nugalėję serbus. Pastarieji aktyviai pradėjo mačą ir pelnė greitą įvartį. Iš pradžių Aleksandaro Mitrovičiaus galva smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Yannas Sommeris. Vėliau šveicarų neišgelbėjo ir jis. Dušanas Tadičius atliko puikų perdavimą iš dešinės, o 5-ąją minutę įvartį galva pelnė tas pats A. Mitrovičius.