d. mikelionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. mikelionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. mikelionis“.

Donatas Kazlauskas išplėšė svarbią pergalę „Trakams“

Po kelių savaičių pertraukos „Trakai“ susigrąžino trečiąją poziciją A lygoje. Tą trakiškiai padarė po ketvirtadienio vakarą LFF stadione iškovotos sunkios pergalės 1:0 prieš „Kauno Žalgirį“. Rungtynių šeimininkai 8-ąją minutę buvo arti tikslo, bet baudos aikštelės kairiajame krašte atsidūręs Vadimas Manzonas smūgiavo netiksliai.
2018-08-23

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.
2017-10-29

„Jonava“ nutraukė nesėkmių seriją, „Atlanto“ krizė tęsiasi

Daugiau nei tris mėnesius nelaimintis Klaipėdos „Atlantas“ patyrė dar vieną skaudų smūgį. Uostamiesčio ekipa namuose antrą sykį sezone nusileido „Jonavai“, nutraukusiai šešerių rungtynių be pergalės seriją – 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė Mindaugas Grigaravičius. Po lygiųjų Utenoje klaipėdiečiai vis dar išlaiko ketvirtąją turnyro lentelės poziciją, tačiau ant šeštojo laiptelio įsikūrę jonaviečiai nuo jų atsilieka trimis taškais.
2017-08-10

Principinė „Sūduvos“ ir „Atlanto“ dvikova baigėsi lygiosiomis

Gilioje duobėje šiuo metu esančiam Klaipėdos „Atlantui“ išvykoje nepavyko įveikti marijampoliečių. Komandos vėl sužaidė 1:1 (1:0) ir pasidalino po tašką. Panašu, kad lygiosios šių ekipų dvikovose jau tampa tradicija. Pirmoji standartinė situacija prie klaipėdiečių vartų – Andro Švrljuga neužtikrintai smūgiavo vartų link. 12–ąją minutę pavojinga marijampoliečių ataka baigėsi Marijano Altipalmakovskio klaida.
2017-06-21

Renovacija Šakiuose: susidomėjimas auga pamačius sėkmingus pavyzdžius

Visame Šakių rajone stūkso 230 daugiabučių, kurių amžiaus vidurkis yra per 40 m. Per visą renovacijos programos gyvavimo dešimtmetį iki šiol čia renovuoti tik septyni namai. Tiesa, investicinių planų jau paruošiama daugiau negu yra kvotų, o daugiabučių modernizacijos administratoriai tikina, kad nors ažiotažo gyventojai ir nekelia, bet matydami teigiamus pavyzdžius kaimynystėje, renovacijai ryžtasi vis drąsiau.
2017-06-19

„Atlantas“ praleido, bet savo pranašumu suabejoti neleido

Mažiausiai įvarčių praleidžianti Klaipėdos „Atlanto“ ekipa buvo priversta traukti kamuolį iš savo vartų „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“, tačiau Maksimo Maksimo dublis ir Abdoulo Syllos realizuotas baudinys įtvirtino užtikrintą ketvirtąją uostamiesčio komandos pergalę čempionate, sugrąžinusią Dar apšilimo metu svečiams teko atlikti taip vadinamąjį „nulinį“ keitimą, kadangi Karolis Šilkaitis mačo pradėti negalėjo. Vietoje jo starto vienuolikėje pasirodė Karolis Gvildys.
2016-04-02

A lyga: Andrejaus Paniukovo dublis lėmė „Atlanto“ pergalę

Pirmoje sezono pusėje varžovų vartininkų siaubu tapęs Andrejus Paniukovas vėl priminė apie save ir padovanojo Klaipėdos „Atlantui“ pergalę. Uostamiesčio ekipa A lygos 23-io turo dvikovoje namuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Spyrį“. Atlantiečiai laimėjo trečią sykį iš eilės bei įsitvirtino trečioje turnyro lentelės pozicijoje. „Spyrio“ futbolininkai pralaimėjo dešimtą kartą sezone ir užima penktą vietą, lenkdami artimiausius konkurentus trylikos taškų persvara.