d. ewingas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. ewingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. ewingas“.

Oficialu: Danielis Ewingas grįžta į „Neptūną“

Lietuvos vicečempiono Klaipėdos „Neptūno“ stovykloje džiugios naujienos – komandą papildys NBA ir Eurolygos patirties turintis, vienas geriausių praėjusio sezono „Neptūno“ žaidėjų Danielis Ewingas. Jis praėjusį sezoną buvo „Neptūno“ vedlys į pergales ir pripažintas geriausiu 2015–2016 metų sezono "Tete-a-tete Casino-LKL" legionieriumi.
2017-02-22

Klaipėdoje „Neptūnas“ sumušė „Žalgirį“

Antrosiose LKL finalo serijos rungtynės parodė, kad Klaipėdos „Neptūnas“ parako dar turi. Klaipėdiečiai net 76:54 namuose susitvarkė su praėjusių metų čempionu Kauno „Žalgiriu“. Serijoje uostamiesčio ekipa atstatė lygybę 1:1. Klaipėdos „Neptūnas“ rungtynes pradėjo sėkmingiau ir sužaidus beveik pusę pirmojo ketvirčio pirmavo 10:2, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 21:11 uostamiesčio ekipos naudai. Antrajame kėlinyje „Neptūnas apsukų nemažino ir spurtavo 10:0 bei įgijo 20-ties taškų persvarą.
2016-05-28

„Neptūno“ didvyris Danielis Ewingas: tai buvo kova

24 taškus lemiamose LKL pusfinalio rungtynėse į „Lietuvos ryto“ krepšį suvertęs „Neptūno“ legionierius Danielis Ewingas po rungtynių neslėpė džiaugsmo. Likus žaisti tris sekundes ir Klaipėdos ekipai pirmaujant vienu tašku D. Ewingas išmušė kamuolį iš Mindaugo Lukauskio rankų ir pasileido į kitą aikštelės pusę jau žinodamas, kad jo komanda keliauja į LKL finalą. „Palengvėjimas.