Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. dulkys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. dulkys“.

Džiugios žinios krepšininkui Dulkiui: netrukus sulauks gandrų

Krepšininko Deivido Dulkio ir jo mylimosios žmonos McCall Maynor netrukus laukia džiugios žinios. Jaunoji šeima jau augina pirmagimę, tačiau jau lapkričio mėnesį šeimą aplankys gandrai vėl. Šį kartą jie atneš didesnį bagažą. D.Dulkis savo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo šilta ir jaukia nuotraukoje, kurioje jis savo mažyle ir žmona gerbėjams praneša džiugią naujieną. Lapkričio mėnesį jie susilauks dvynukų. „Netrukus sulauksiu dvigubos bėdos.
2019-06-05

Evaldas Kairys buvo vienas rezultatyviausių komandoje

Šeštadienį Turkijos krepšinio lygoje susitiko dviejų lietuvių komandos. Pergalę šventė Deivido Dulkio Stambulo BB, namie 82:70 (20:12, 23:19, 18:15, 21:24) nugalėjusi Evaldo Kairio „Buyukcekmece“. Nepaisant pralaimėjimo, neakivaizdžioje lietuvių dvikovoje pranašesnis buvo E. Kairys. Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 12 taškų, pataikęs visus penkis dvitaškius. Tiek pat taškų, kaip ir E. Kairys, surinko Merthanas Mutlu.
2017-10-14

Turkijos krepšinio čempionato mače Deivido Dulkio ekipa nugalėjo Martyno Gecevičiaus komandą

Šeštą pergalę Turkijos vyrų krepšinio lygos XVIII turo rungtynėse iškovojo bei į tryliktąją vietą pakilo Deivido Dulkio „Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ klubas, namuose po pratęsimo 90:87 (16:27, 28:14, 22:23, 15:17, 9:6) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią Ankaros „Rönesans TED Kolejliler“ (7 pergalės ir 11 pralaimėjimų) komandą su Martynu Gecevičiumi. D. Dulkys nugalėtojams pelnė 6 taškus, gynyboje atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius ir keturissyk prasižengė.
2016-02-14

Turkijos krepšinio čempionatą lietuvių atstovaujamos komandos pradėjo pergalėmis

Pergalėmis šešiolikos ekipų 2015-2016 metų sezono Turkijos vyrų krepšinio lygos sezoną pradėjo du lietuvių atstovaujami klubai. „Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ komanda su Deividu Dulkiu namuose 79:74 (16:13, 15:13, 15:21, 33:27) privertė pasiduoti antrą nesėkmę patyrusius bei vienuoliktojoje pozicijoje esančius Stambulo „Bešiktaš Sompo Japan“ (0/2) krepšininkus.
2015-10-19

Deivido Dulkio komanda laimėjo, tačiau lietuvis tik šildė suoliuką

Šeštadienį pirmosiose Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi Venecijos "Umana Reyer" komanda, kurioje žaidžia Deividas Dulkys, namuose 87:70 (21:21, 17:17, 20:29, 12:20) nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusį Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo "Grissin Bon" klubą. Vos 2 minutes šeimininkų gretose žaidęs D. Dulkys prametė tritaškį bei dusyk prasižengė.