cv online

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cv online“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cv online“.

Lietuvoje moterys uždirba mažiau nei vyrai: suskaičiavo, kur skirtumai didžiausi

Lietuvoje vyrai uždirba vidutiniškai 14 proc. daugiau nei moterys. Didžiausias atotrūkis – finansinės ir draudimo veiklos įmonėse: jose vyrai gauna trečdaliu daugiau nei moterys. Toks didžiulis algų skirtumas, anot specialistų, atsiranda dėl to, kad moterys dažnai renkasi mažiau apmokamas specialybes.

Dalis darbuotojų šiemet gaus premijas: tokia darbdavio dovana tampa vis populiaresnė

Artėjant šventėms lietuviai jau svajoja apie dovanas ir pinigines premijas. Darbdaviai sako, kad kai darbuotojų nuolat trūksta, nemokėti premijų lojaliesiems būtų neatleistina, tad vieni gaus keliasdešimt eurų, o kiti ir po kelis tūkstančius. Lietuviai jau dairosi ir dovanų draugams bei artimiesiems, tačiau dauguma išlaidauti neketina – planuoja išleisti tiek pat, kiek pernai, nors kainos didesnės bent dešimtadaliu.

Norite užsidirbti 1,6 tūkst. eurų? Štai kokius darbus siūlo šventiniam laikotarpiui

Artėjantis šventinis laikotarpis darbdavius verčia žvalgytis naujų darbuotojų, todėl rinkoje atsiranda vis daugiau pasiūlymų. Štai kai kas gali gauti ir 1,6 tūkst. eurų siekiantį atlyginimą atskaičius visus mokesčius. Peržvelgus darbo skelbimų portalus, galime surasti ne vieną darbdavį, ieškantį naujų darbuotojų šventiniam laikotarpiui.
2023-11-11

Svarstote keisti darbą? Specialistai pataria, kada tai daryti yra geriausia

Vieni darbą keičia gerai apgalvoję, ką veiks po to, kiti tai daro labiau impulsyviai. Specialistai pastebi, kad metuose išryškėja keli laikotarpiai, kai ieškančių naujos darbovietės padaugėja, o taip pat tuo metu ir darbdaviai iškelia daugiau laisvų pozicijų nei paprastai. Šiuo metu fiksuojamas rekordinis skaičius laisvų darbo vietų. Vis dėlto sėkmingos darbo paieškos priklauso ne tik nuo plataus jų pasirinkimo.
2021-08-01

Norite algos pakėlimo, bet nežinote, kaip prašyti? Įvardijo pagrindines klaidas, kurių geriau nedaryti

Per pastaruosius metus vidutinis darbo užmokestis Lietuvoje išaugo daugiau nei dešimtadaliu. Suprantama, skirtingiems darbuotojams algos augo ne vienodai, o daliai ir visai nesikeitė ar net sumažėjo. Prognozuojama, kad vidutinis atlyginimas gana sparčiai didės ir šiemet.
2021-05-13

Šiemet studentams darbo paieškos gali užsitęsti: pasiūlymų nedaug, atlyginimai – nedosnūs

Studentams grįžtant į didžiuosius šalies miestus, dažniausiai itin išauga ir darbo ieškančių asmenų, ir „studentiškų“ darbo pasiūlymų skaičius. Tačiau šis ruduo – kiek išskirtinis ir didelė dalis jaunimą dažniausiai mielai priimančių darbdavių dabar jau nebeskuba taip greitai atverti savo durų.

Darbo rinkos paradoksai: ukrainiečių statybininkus pakeitė grįžę emigrantai

Lietuvos darbo rinkoje – permainos. Iš šalies išvyko didelė dalis čia dirbusių ukrainiečių, tačiau jų vietas gana sėkmingai užima grįžę emigrantai. Specialistai vardija, kokių darbuotojų pastaruoju metu reikia daugiau, visgi, akivaizdu ir tai, kad dalies profesijų atstovams dabar rasti naują darbą yra gerokai sunkiau. Besitęsiantis karantinas paveikė darbo rinką: padaugėjo bedarbių, sumažėjo siūlomo darbo, kai kurios įmonės priverstos atleisti dešimtis darbuotojų.

Darbuotojai nekantriai laukia pokyčių: dažnas skelbimuose nori matyti, kiek uždirbs

Ar norėtumėte darbo užmokestį sužinoti jau iš skelbimo, siūlančio darbą? Tą lengvai gali pavykti pamatyti jau nuo šių metų rudens. Seime sėkmingai skinasi kelią siūlymas, kad kiekviename darbo skelbime privalomai būtų nurodoma būsima alga. Darbdaviai gresiančia naujove toli gražu nesidžiaugia ir sako, kad tai neteisinga. Profsąjungos aiškina, kad tokia naujovė – kone privaloma. Tiesa, ir jos pripažįsta, kad naujovė gali virstu absurdu.

Jaunimo atlyginimai Lietuvoje – kokias sumas siūlo tik pradedantiems dirbti

Artėjant vasarai, darbdaviai vis dažniau ieško naujų darbuotojų. Pirmieji jaunuoliams siūlomi atlyginimai gali gerokai skirtis, pavyzdžiui, aptarnavimo sferoje gali siekti ir minimalų atlyginimą, ir 1500 eurų. Kaip pastebi „CV Online“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė, tarp studentų populiariausia darbo sritimi išlieka klientų aptarnavimo ir prekybos sfera, kadangi tokio tipo darbai užtikrina lankstų darbo grafiką, todėl jaunuoliams patogu derinti darbą su mokslais.
2019-06-01

Suvilioti algų, sunkvežimius vairuoja jau ir mokytojai

Vilkikų vairuotojais Lietuvoje eina dirbti ir buvę mokytojai, o mėnesio alga šiame sektoriuje dažnai svyruoja ties 1500 eurų. Kuklesni, bet lietuvišką algų vidurkį irgi viršijantys atlyginimai žadami ir maršrutinių troleibusų bei autobusų vairuotojams. Tiesa, nors algos ir sąlyginai neblogos, dirbančiųjų maža. Štai trūksta net 6000 vežančiųjų kroviniais sunkvežimiais.
2019-02-07
REKLAMA
REKLAMA

Darbo rinkos užkulisiai: karjerą Lietuvoje lemia ir zodiakas

Darbuotojų Lietuvoje kai kada vis dar ieškoma atsižvelgiant į tai, kokio jie zodiako ženklo, ar kurį naminį gyvūną labiau mėgsta, pripažįsta specialistai. Be to, diskriminuojantys potencialaus darbdavio klausimai taip pat dar nėra išnykę ir nemaloniai nustebina norimo darbo ieškančius gyventojus. Sprendimą lemia ir katė Kaip pripažįsta įdarbinimo bendrovės „Manpower Lit“ vadovė Božena Petikonis – Šabanienė, pagalbininkų sau ieškantys darbdaviai kartais iš tiesų nustebina savo pageidavimais.
2018-12-28

Viltis sulaukti atlyginimų didėjimo galima pamiršti

Didėsiančio atlyginimo artimiausiu metu tikėtis neverta – tokią išvadą galima daryti apibendrinus šių metų gegužės – birželio mėnesiais Baltijos šalyse atlikto atlyginimų tyrimo rezultatus. Tyrimo metu buvo klausiama, kaip kito atlyginimai per pastaruosius šešis mėnesius, kas sąlygojo atlyginimų pokyčius bei kaip įmonės planuoja koreguoti darbuotojų atlyginimus per artimiausius šešis mėnesius. Daugiau nei pusė – net 58 proc.
2013-08-23

Darbo užmokesčio tendencijos: kas realu, o kas iš fantastikos srities?

Darbo užmokestis ir jo apmokestinimas šiuo metu yra didžiausios verslo įmonių patiriamos išlaidos. Baltijos šalyse atliekamo daugiau nei 300 profesijų atlyginimų tyrimo rezultatai parodys, kokios rinkoje yra atlyginimų kaitos prielaidos ir tendencijos, kurios padės įmonėms kurti konkurencingas atlygio sistemas, o darbo ieškantiems specialistams susikurti adekvačius atlyginimo lūkesčius.
2013-05-29

„CV Online LT“ pernai augo penktadaliu

Baltijos šalyse lyderiaujančio karjeros portalo „CV Online“ valdytoja 2011 metais Lietuvoje pasiekė didesnę nei 1.7 mln. litų apyvartą. Lyginant su 2010 metais, kuomet jos apyvarta siekė 1.4 mln. litų, UAB „CV Online LT“ pajamos pernai augo penktadaliu. Įmonės vadovybės teigimu, augimą lėmė suaktyvėjusi rinka bei sugebėjimas prisitaikyti prie jos pokyčių.
2012-01-27

Lietuviams atsiveria Skandinavijos šalių darbo rinkos

Kaip KK2 komandai pasakojo vilnietė ponia Danguolė nesenai į Lietuvą iš Anglijos ji vėl pakuojasi lagaminus į užsienį.  Moteris grįžo aplankyti šeimos, vildamasi susirasti padoresnį darbą, tačiau kvalifikuotą prekių priėmimo specialistę pribloškė šalies darbdavių pasiūlymai, kurie siekė vos 670 litų atskaičius mokesčius. Anglijoje Danguolė dirbo penkerius metus. Fabrike, pakuodama maisto produktus aštuonias valandas per parą per savaitę uždirbdavo 340 svarų sterlingų.
2011-10-07

Tyrimai: ar kils atlyginimai kitąmet?

Kaip parodė „CV Online“ atlikta apklausa, 2012 metais didžioji dalis įmonių planuoja didinti atlyginimus. Tokius ketinimus išsakė 67 proc. įmonių atstovų, 31proc. respondentų numatė stabilius atlyginimus. Šiemet darbdaviai kelti algų neskubės. 63 proc. jų nurodė, kad 2011 metais atlyginimai išliks stabilūs, 35 proc. planuoja kelti atlyginimus savo darbuotojams. Patys dirbantieji yra truputėlį mažiau optimistiški. 65 procentai jų mano, kad 2011 metais atlyginimai išliks stabilūs.
2011-07-13
Į viršų