cv market

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cv market“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cv market“.

Svarstote keisti darbą? Specialistai pataria, kada tai daryti yra geriausia

Vieni darbą keičia gerai apgalvoję, ką veiks po to, kiti tai daro labiau impulsyviai. Specialistai pastebi, kad metuose išryškėja keli laikotarpiai, kai ieškančių naujos darbovietės padaugėja, o taip pat tuo metu ir darbdaviai iškelia daugiau laisvų pozicijų nei paprastai. Šiuo metu fiksuojamas rekordinis skaičius laisvų darbo vietų. Vis dėlto sėkmingos darbo paieškos priklauso ne tik nuo plataus jų pasirinkimo.
2021-08-01

DIENOS PJŪVIS. Nedarbo lygio aukštumos – kokių profesijų atstovams reikia sunerimti?

Karantinas Lietuvoje paveikė darbo rinką, jau dabar akivaizdu, kad fiksuojamos seniai regėtos nedarbo lygio aukštumos. Kokių profesijų atstovams reikia sunerimti? Pokalbis apie tai su „CV-Online“ marketingo vadove Rita Karavaitiene. Naujienų portalas tv3.lt skelbė, kad jau pora savaičių, kaip Lietuvoje atšauktas karantinas, tačiau krizę pavasarį išgyvenusiai darbo rinkai atsigauti vis dar sunku.

Augančias kainas lietuviai vejasi besiplėšydami per kelis darbus

Kad pavyktų subalansuoti pastaruoju metu smarkiai augančias išlaidas su pajamomis, beveik kas penktas darbingo amžiaus lietuvis šalia pagrindinio darbo turi ir papildomų veiklų, teigia specialistų paieškos portalas „CV Market“. „Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) duomenimis, Lietuvoje 2016 metais vienas dirbantysis vidutiniškai išdirbo 1885 darbo valandas.
2018-05-10

Atliko patraukliausių darbdavių tyrimą: paneigtas ne vienas mitas

Lietuviai labiausiai norėtų dirbti ne daugiausiai besireklamuojančiose ir ne pačiose didžiausiose kompanijose. Anot balsavusiųjų „CV Market“ tyrime „Patraukliausias darbdavys 2016“, juos labiausiai traukia stabilios ir patikimos kompanijos, galinčios pasiūlyti stabilų ir patrauklų atlyginimą bei karjeros galimybes. Tyrimas atskleidė, kad svajonių darbovietėmis Lietuvoje ir toliau išlieka čia veikiančios tarptautinės kompanijos.
2016-06-27

Apklausa: lietuviai nedrąsiai eitų vadovo pareigas

 Tik 22 proc. Lietuvos įmonėse dirbančių žmonių siūlytų save, jei turėtų galimybę rinkti vadovą. Tokius rezultatus atskleidė specialistų paieškos portalo cvmarket.lt apklausa. Lietuviai tradiciškai išlieka kuklūs, o gal nepasitikintys savo jėgomis – tik 22 proc. respondentų vadovo kėdėje norėtų matyti save. „Lietuvoje dirbantys asmenys netgi mieliau siūlytų vadovo postą asmeniui iš šalies.
2013-04-09

Teismas už šnipinėjimą areštavo beveik milijono litų vertės „CV Market“ turto

Vilniaus apygardos teismas nutarė areštuoti komercinį šnipinėjimą prieš konkurentą vykdžiusios bendrovės „CV Market“ turto už 772 151, 21 litų. Teismas taip pat nutarė neleisti šiai bendrovei naudotis visa informacija, gauta neteisėtu būdu iš pagrindinio konkurento „CV Online LT“. Anot nuostolius dėl komercinio šnipinėjimo patyrusios bendrovės „CV Online LT“ vadovės Danguolės Augustinienės, finansinės žalos atlyginimas tik iš dalies gali kompensuoti tai, kas patirta per nesąžiningą konkurencij...
titulinis 2012-10-01

Daugėja kompanijų, rengiančių pokalbius dėl darbo „Skype“ programa

Nykstant sienoms tarp valstybių, daugėja žmonių, ieškančių kvalifikuoto darbo užsienyje. Susitarus dėl darbo pokalbio, atstumas tarp darbdavio ir kandidatuojančio asmens gali tapti rimta kliūtimi. Šią problemą darbą siūlančių įmonių atstovai linkę spręsti naudodamiesi programa „Skype“. Žmonės kandidatuoja į darbus ne tik kituose miestuose, bet ir kitose šalyse. Ne visada dėl darbo pokalbio susitaręs asmuo gali atvykti į kitame mieste ar šalyje įsikūrusią įmonę.
2012-08-13

Jaunų bedarbių armija: norai dideli, o galimybės – gan ribotos

Norai dideli, o galimybės itin ribotos – tokią gyvenimo tiesą tenka išmokti darbo ieškantiems jauniems žmonėms, mat darbdaviai plačiai atverti piniginių neskuba, o jaunystės ambicijos taip pat dažniau kenkia nei padeda darbo paieškose. Statistikos departamento duomenimis, žvelgiant į visas šalies gyventojų amžiaus grupes, didžiausias nedarbas yra jaunimo 20–24 metų grupėje.
2012-05-13

Retas lietuvis nori dirbti kartu su savo antrąja puse

Darbo portalo www.cvmarket.lt atlikta apklausa parodė, kad lietuviai skeptiškai žiūri į darbą kartu su savo antrąja puse. Iš 933 respondentų, dalyvavusių apklausoje, daugiau nei du trečdaliai nurodė, kad to  nenorėtų. Kas ketvirtas apklausoje dalyvavęs lietuvis nurodė, kad „nė už ką“ nenorėtų dirbti su savo antrąja puse ir tik kas dvidešimtas nurodė, kad apie tai svajoja. Apžvelgiame, kokie privalumai ir trūkumai atsiranda, kai pora dirba tame pačiame darbe.
2011-02-22

Į Gineso rekordų knygą – dėliojant domino

Interaktyviosios žiniasklaidos programų kūrėjas bei prodiuseris Endemolas Nederlandas Lietuvoje ieško entuziastingų žmonių, norinčių dalyvauti įspūdingame TV šou projekte „Domino Day“, kurio tikslas - 2009 m. rugsėjo-lapkričio mėnesiais Olandijoje pasiekti naują domino rekordą  ir pakliūti į pasaulio Gineso rekordų knygą. TV šou bus rodomas daugiau nei 40 pasaulio valstybių, teigiama „CV Market“ pranešime.
2009-07-15
REKLAMA
REKLAMA

Darbe užtrunkama vis ilgiau

Paskutiniuosius 10 metų nuolat trumpėjęs darbo laikas vėl pradėjo ilgėti. Dažnas Europos gyventojas dirba daugiau nei 40 valandų per savaitę. Psichologų nuomone, tam turi įtakos ir lėtėjanti ekonomika, ir noras pabėgti nuo savų problemų. Dauguma darboholikų – vyrai Britų organizacija TUC (Trades Union Congress) savo naujausioje ataskaitoje pažymėjo, kad žmonės Jungtinėje Karalystėje dirba vis ilgiau.
2008-09-02

Europoje vėl ilgėja darbo savaitės

Per paskutinius 10 metų darbo valandų skaičius, kurias darbuotojai dirbo per savaitę, nuolat krito, bet pastaruoju metu pastebima priešinga tendencija - visoje Europoje vidutinis darbo valandų skaičius per savaitę vėl auga. Britų organizacija TUC (Trades Union Congress) savo naujausioje ataskaitoje pažymėjo, kad žmonės Jungtinėje Karalystėje dirba vis ilgiau. Ilgalaikis vidutinio savaitinio darbo laiko mažėjimo procesas sustojo ir nuo 2007 metų pavasario situacija pasikeitė į priešingą pusę.
2008-08-20

Trečdalis dirbančių lietuvių gaus tryliktą atlyginimą

34% dirbančių lietuvių gaus naujametines premijas. Tokie duomenys gauti darbuotojų paieškos kompanijai CV Market apklausus virš 4000 lankytojų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.Paprastai naujametinė premija teikiama darbuotojams kaip papildomas paskatinimas už gerą visų metų darbą. Ji kartais dar vadinama tryliktu atlyginimu. Didžioji dalis apklaustų Baltijos šalių gyventojų teigė, kad per šventes iš darbdavių negaus naujametinės premijos.
2007-12-22
Į viršų