Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cup“.

Prekybos centrui priekaištai dėl galimybių paso tikrinimo: priima „žalią jaunimėlį“

Viename sostinės prekybos centre dirbanti vilnietė savo akimis pamatė, kaip galimybių pasus turintys tikrinti apsauginiai nepatikrinę dokumento į prekybos centro patalpas praleido vaikiną. Skaitytoja piktinasi, kad taip keliama grėsmė ir prekybos centro lankytojams, ir darbuotojams. Prekybos centras pasakoja, kas galėjo nutikti ir sako, kad situacijai išsiaiškinti pradėjo vidinį tyrimą. Nuo rugsėjo 13 d. įsigaliojo ribojimai galimybių paso neturintiems asmenims.

Piktybiškas elgesys kartojasi: lietuviams svarbų simbolį klijuoja prekybos centrų tualetuose

Kruvinos Sausio 13-osios nakties aukos neabejotinai laikomi didvyriais, kurie sumokėjo brangią laisvės kainą. Kiekvieną Sausio 13-osios minėjimą tūkstančiai lietuvių visoje šalyje įsisega neužmirštuolę kaip pažadą atminti visus laisvės didvyrius. Tačiau panašu, kad pagarbą Sausio 13-osios aukoms simbolizuojanti gėlė Vilniuje tampa priminimu viešuose tualetuose nuleisti vandenį.

Lietuvoje kritiškai trūksta kraujo: prašo donorų pagalbos

Eismo įvykiai keliuose, neplaninės operacijos, įvairūs nelaimingi atsitikimai – įvykiai, kurių negali nuspėti iš anksto, tačiau jie pareikalauja daugiau nei įprastai kraujo atsargų ir, pavyzdžiui, gripo epidemijos atveju, išretina nuolatinių donorų gretas. „Kraujo poreikis ligoninėse nuolat kinta ir jį sunku prognozuoti.
Aktualijos 2018-11-07

Tarptautiniame fechtavimo turnyre špagas surems jaunieji kovotojai net iš 13 pasaulio šalių

Savaitgalį tarptautiniame fechtavimo turnyre „Gaja-Dvikova Cup 2014“ špagas surems jaunieji kovotojai net iš 13 pasaulio šalių Kauno fechtavimo klubas „Dvikova“ kartu su Kauno SMĮ „Gaja“ gegužės mėn. 31 – birželio mėn. 01 dienomis Kaune rengia tarptautinį fechtavimo turnyrą „Gaja - Dvikova Cup 2014“, teigiama pranešime spaudai. Tarptautinis fechtavimo turnyras organizuojamas jau trečius metus iš eilės.
2014-05-27

Skaitytojo naujiena: ančių porelė įsikūrė prekybos centro pašonėje

Prie Centrinės universalinės parduotuvės (CUP) Vilniaus centre telkšančioje baloje trečiadienio priešpietį plaukiojo ančių porelė. Niekam nuostabos nekelia, kai prie balų turškiasi balandžiai, tačiau ančių pora iškart atkreipė praeivių dėmesį. Paukščiai pasirodė visai nebaikštūs ir ramiai sau pureno plunksneles. Labiausiai akį traukė spalvingasis gaigalas, stebintis ne itin sėkmingus savo porininkės mėginimus panerti ne itin gilioje baloje.
Lietuva 2014-04-09

Daviso taurę pirmą kartą iškovojo Čekijos tenisininkai

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato - Deiviso taurės (Davis Cup) varžybų - nugalėtojais pirmą kartą tapo Čekijos tenisininkai. Jie finale Prahoje 3-2 įveikė nugalėtojos titulą gynusią Ispanijos komandą. Pergalingą tašką Čekijos komandai pelnė 31-oji pasaulio raketė Radekas Štepanekas. Lapkričio 27 dieną savo 34-ąjį gimtadienį švęsiantis tenisininkas lemiamoje kovoje 6:4, 7:6 (7-0), 3:6, 6:3 įveikė 11-ąją pasaulio raketę 27-erių metų Nicolas Almagro. Mačas truko 3 val. 52 min.
2012-11-19

Federacijos taurė – Čekijos tenisininkėms

Pasaulio moterų teniso komandų čempionato - Federacijos taurės (Fed Cup) varžybų - finale Čekijos rinktinė namuose 3-1 įveikė Serbijos tenisininkes. Dvi pergales iškovojo Lucie Šafarova, o Petra Kvitova iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą. Čekijos komanda Federacijos taurės varžybų nugalėtoja tapo antrus metus iš eilės. Pernai čekės finale 3-2 įveikė Rusijos tenisininkes. Finalo rezultatai.
2012-11-05

Lietuvos tenisininkai 2013 metų Daviso taurės varžybose kovos su Kipru

2013 metų neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato - Daviso taurės (Davis Cup) varžybų - Europos/Afrikos zonos II grupės pirmajame etape Lietuvos komanda žais su Kipro tenisininkais. Mačas kitų metų vasario 1-3 dienomis vyks Lietuvoje. Taip lėmė antradienį Londone (Didžioji Britanija) ištraukti burtai, kurie poromis suskirstė 16 komandų. Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas teigia, jog burtai - palankūs mūsiškiams.
2012-10-23

Lietuvos tenisininkės iškovojo kelialapį į aukštesnę „Fed Cup“ varžybų grupę

Lietuvos moterų teniso rinktinė Egipte vykstančio pasaulio moterų teniso komandų čempionato - Federacijos taurės („Fed Cup“) varžybų - Europos/Afrikos zonos III grupės turnyro pusfinalyje šeštadienį 2-1 įveikė Maroko komandą ir iškovojo kelialapį į II grupę.