crazy puck

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „crazy puck“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „crazy puck“.

Kauno „Crazy puck“ patampė nervus „Strangers SC“ ledo ritulininkams

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Kauno „Crazy puck“ kovėsi iki dvikovos su Elektrėnų „Strangers SC“, tačiau buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 4:6 (1:4, 1:0, 2:2), praneša hockey.lt. Rungtynių pradžia buvo audringa. Jau 8 minutę buvo pelnyti 4 įvarčiai, o elektrėniškiai varžovams leido išlyginti rezultatą vos kelioms minutėms.
2011-12-06

„Bizonai“ ir toliau traiško varžovus

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono „Centro“ konferencijoje Kauno „Bizonai“ nesutiko pasipriešinimo iš Kauno „Crazy puck“ ledo ritulininkų stovyklos ir sutriuškino varžovus rezultatu 14:1 (2:0, 8:0, 4:1), praneša hockey.lt. „Bizonai“ itin galingai žaidė antrajame kėlinyje kuriame pelnė net 8 įvarčius ir visus juo įmušė skirtingi ledo ritulininkai. Paskutiniajame kėlinyje, esant rezultatui 13:0, garbės įvartį pelnė Arūnas Jankūnas.