cornella

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cornella“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cornella“.

Ispanijos Karaliaus taurėje vos neprisižaidė ir „Barcelona“

„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės šešioliktfinalyje po pratęsimo 2:0 nugalėjo „Cornella“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą. Miralemui Pjaničiui 39-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Antoine’as Griezmannas 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Ousmane‘ui Dembele 80-ąją minutę taip pat nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos.
2021-01-22

Dublį įmušęs Griezmannas niršo po finalo: „Mes susimovėme“

„Barcelona“ Ispanijos Supertaurės finale po pratęsimo 2:3 krito prieš Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Dublį šiame susitikime pelnęs Antoine‘as Griezmannas neslėpė nusivylimo dėl patirto pralaimėjimo. „Kaip jūs galvojate, jog mes jaučiamės? Mes susimovėme, esame pikti ir liūdni. Pralaimėjęs finalą visada jauti blogas emocijas. „Athletic“ mus labai gerai spaudė. Jie kovojo iki paskutinės rungtynių minutės, o tada nutiko tai, kas nutiko.