contadoras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „contadoras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „contadoras“.

„Giro d'Italia“ nugalėtojas Alberto Contadras sieks laimėti ir „Tour de France“, ir „Vuelta a Espana“ lenktynes

Olegas Tinkovas kaip komandos vadovas atšventė savo pirmąsias laimėtas Giro d’Italia lenktynes ir tai jis padarė visus nustebindamas, kuomet sekmadienio rytą pasirodė rožiniais plaukais. Vėliau rusas savo džiaugsmo neslėpė ir paskutinio etapo pradžioje, kuomet išlindęs per automobilio langą visiems pilstė pergalės šampaną, rašo Cycling.
2015-06-02

„Giro d'Italia“ lenktynių lyderis Alberto Contadoras paėmė pavyzdį iš Ramūno Navardausko

Dėl geresnio kadro į kelią šokantys dviračių sporto fanai ar jų ištiestos rankos bei atsisukus nugara į artėjančius dviratininkus daromos asmenukės jau nieko nebestebina. Dviratininkai žinoma džiaugiasi sutikdami pakelėse daugybę dviračių sporto fanų, bet jų elgesys kai kuriuos išveda iš kantrybės ir jie tiesiogine to žodžio prasme pradeda kovą su jais. Tą praėjusiais metais „sėkmingai‘ per „Tour de France“ lenktynių startą Didžiojoje Britanijoje darė Ramūnas Navardauskas.
2015-05-27

„Tour de France“ nugalėtojas neatsispyrė nuogai moteriai

Garsus ispanų dviratininkas Alberto Contadoras, kartu su komanda „Saxo Bank“ besitreniruojantis Kanarų salose, tapo smagaus epizodo liudininku. Trasoje, kur sportinę formą palaiko „Saxo Bank“ dviratininkai, netikėtai pasirodė visiškai nuoga prancūzė. Ten ji buvo kartu su sutuoktiniu, kuris ėmėsi fotografuoti savo moterį. Šioje improvizacinėje fotosesijoje sudalyvavo ir A. Contadoras – pravažiuodamas pro nuogalę jis pristabdė ir išsiėmęs telefoną nufotografavo.
2012-11-26

Dar viena dviračių sporto žvaigždė J. Ullrichas pripažintas vartojęs dopingą

Dviračių sporto pasaulį toliau krečia dopingo bylų sprendimai. Vos prieš keletą dienų kaltu dopingo byloje buvo pripažintas „Tour de France“ nugalėtojas ispanas Alberto Contadoras, o ketvirtadienį Tarptautinis sporto arbitražo teismas (CAS) paviešino dar vieną šokiruojantį sprendimą – draudžiamas medžiagas vartojo vokietis Janas Ullrichas, rašo bild.de.
2012-02-09

Dviračių lenktynių žvaigždė A. Contadoras pripažintas kaltu dopingo byloje

Ispanų dviračių sporto žvaigždė 29 metų Alberto Contadoras netenka 2010 metų prestižinių daugiadienių lenktynių „Tour de France“ ir 2011 metų „Giro d'Italia“ nugalėtojo titulų.  Taptautinis sporto arbirtažo teismas pirmadienį pripažino, kad dviratininkas vartojo dopingą ir skyrė jam 2 metų diskvalifikaciją, rašo welt.de.
2012-02-06

14-ąjį „Tour de France" etapą laimėjo belgas J. Vanendertas

98-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 14-ąjį etapą šeštadienį laimėjo 26-erių metų belgas Jelle Vanendertas („Omega Pharma-Lotto“). Jis 168,5 km nuvažiavo per 5 val. 13 min. 25 sek. Antrąją vietą užėmė olimpinis čempionas ispanas Samuelis Sanchezas („Euskaltel-Euskadi“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 21 sek. Trečias finišavo Liuksemburgo dviratininkas Andy Schleckas („Leopard-Trek“), nuo nugalėtojo atsilikęs 46 sek.
2011-07-16

12–ąjį „Tour de France" etapą laimėjo olimpinis čempionas

98-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 12-ąjį etapą ketvirtadienį laimėjo olimpinis čempionas ispanas Samuelis Sanchezas („Euskaltel-Euskadi“). 33-ejų metų dviratininkas 211 km nuvažiavo per 6 val. 1 min. 15 sek. Nugalėtojo titulą ginantis ispanas Alberto Contadoras („Saxo Bank“) finišavo aštuntas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 43 sek. Lietuviai Ramūnas Navardauskas („Garmin-Cervelo“) ir Tomas Vaitkus („Astana“) užėmė atitinkamai 132-ąją ir 151-ąją vietas.
2011-07-14

Ketvirtąjį „Tour de France" etapą laimėjo australas C. Evansas

98-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ ketvirtąjį etapą antradienį laimėjo australas Cadelis Evansas (BMC). Jis 172,5 km nuvažiavo per 4 val. 11 min. 39 sek.