conoras washingtonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „conoras washingtonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „conoras washingtonas“.

EURO2020 atranka: Olandija ir Belgija šventė triuškinamas pergales, Vokietija susitvarkė su Šiaurės Airija

Olandijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. rungtynėse svečiuose 4:0 nugalėjo Estijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę. Virgilio Van Dijko 3-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos skriejo visiškai greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Joelio Veltmano smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų skersinio.
2019-09-10

Škotų išsigelbėjimas, įvarčių kruša ir spindinčios žvaigždės

Sekmadienį be Lietuvos – Anglijos rinktinių rungtynių sužaisti dar aštuoni 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro mačai. Škotai išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis Lietuvių F grupėje slovakai 3:1 (2:1) Maltoje sudorojo vietos komandą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Vladimiras Weissas (2 minutė), Janas Gregušas (41 min.) ir Adamas Nemecas (84 min.). Pralaimėjusiems – Jeanas Paulas Farrugia (14 min.). Pastarasis rungtynių nebaigė.