columbus crew

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „columbus crew“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „columbus crew“.

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.
2018-07-08

Futbolo chuliganizmas pasiekė ir JAV

Naujienos, kad per Ohajuje (JAV) vykusias ikisezonines rungtynes tarp vietos „Columbus Crew“ bei Londono „West Ham United“ klubų, privertė futbolo mėgėjus klausti, ar futbolo chuliganizmas persirito ir per Atlanto vandenyną bei pasiekė JAV. Pranešama, kad muštynės tarp abiejų klubų sirgalių kilo rungtynių metu, o kovojančias puses apsaugininkams pavyko išskirti tik su guminėmis lazdomis bei ašarinėmis dujomis. Tiesa, iki šiol lieka neaišku, ko nepasidalino klubų sirgaliai.