coen vermeltfoort

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „coen vermeltfoort“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „coen vermeltfoort“.

Dviratininkų lenktynėse Olandijoje lietuviai tarp prizininkų nepateko

Šeštadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse „Albert Achterhes Profronde van Drenthe“ dviratininkų lenktynėse 34-as finišavo Aidis Kruopis, o Ramūnas Navardauskas buvo 35-as. 39-ąją vietą užėmė Egidijus Juodvalkis, o 40-ąja pozicija tenkinosi Simas Kondrotas. Visi keturi Lietuvos dviratininkai 209 km distancijoje po 6 minutes ir 20 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui olandui Coenui Vermeltfoortui: 1. Coen Vermeltfoort (Olandija)      5 val. 08 min. 02 sek.
2008-04-13

Dviratininkų lenktynėse Olandijoje A.Kruopis finišavo aštuntas

Olandijoje vykstančiose daugiadienėse "Olympia`s Tour" dviratininkų lenktynėse aštuntas penktadienį vykusiame septintajame etape finišavo "Klaipėda - Splendid Cycling Team" ekipos narys Aidis Kruopis. Kartu su pagrindine grupe finišavęs A. Kruois, kaip ir etapo nugalėtojas italas Jacopo Guarnieris, 211 km nuvažiavo per 5 valandas 2 minutes 58 sekundes.